Silesion.PL

serwis informacyjny

Maciej “Zony” Zoniuk na HIGH League 5! Gwiazda Twitcha stoczy drugą walkę w MMA

Maciej Zony Zoniuk na HIGH League V

Maciej Zony Zoniuk na HIGH League V

Jeden z najpopularniejszych polskich streamerów, Maciej Zoniuk, stoczy drugą walkę w MMA. “Zony” wróci na HIGH League 5. Gala odbędzie się 10 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety dostępne na Eventim.pl. 

“Zony” był obecny już na pierwszej gali HIGH League. Poprowadził wtedy specjalną edycję “Rundek”, w której ugościł między innymi uczestników walki trzech. Sprawdził się w roli prowadzącego – w komentarzach można było przeczytać same pozytywne opinie na jego temat. 

Ulubieniec fanów w klatce wystąpił już w lutym tego roku. Podczas HIGH League 2 w krakowskiej Tauron Arenie skonfrontował się z lokalnym bohaterem, Norbertem “Disem” Gierczakiem. Po zaciętym pojedynku przegrał z youtuberem, jednak pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.

Maciej Zoniuk zasłynął przede wszystkim jako streamer. Swoimi poczynaniami chętnie dzielił się z widzami na YouTubie (320 tys. subskrypcji) i Twitchu (675 tys. obserwujących). Jego codzienne życie śledzi też prawie 200 tys. fanów na Instagramie. “Zony” to jeden z najsłynniejszych polskich twórców internetowych, a zarazem niezwykle charyzmatyczna postać. Zasłynął z kultowego filmu-mema “Kolanami na ryj”. 

“Współczesny artysta estradowy, showman, erudyta, omnibus, polihistor, geniusz, muzyk, artysta, filantrop, wizjoner, komentator e-sportowy, osoba nieszablonowa, posiadacz nadzwyczajnie dużego ilorazu inteligencji oraz człowiek sukcesu, który przeszedł grę zwaną życiem” – tak siebie opisuje Zoniuk na Twitchu. Do tego szerokiego grona cech doszło jeszcze jedno określenie: zawodnik HIGH League.

Nazwisko jego rywala i szczegóły starcia zostaną ogłoszone wkrótce.

W klatce skonfrontują się też m.in. raper i streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł “Tybori” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu. Poza tym ogłoszono kolejne występy jednej z najpopularniejszych polskich influencerek, Agaty “Fagaty” Fąk, oraz utytułowanego kickboksera i pogromcę Denisa “Bad Boya” Załęckiego, Mateusza “Don Diego” Kubiszyna.

Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. Bilety na wydarzenie w łódzkiej Atlas Arenie są dostępne w serwisie Eventim.pl!

Karta walk HIGH League 5:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024