Silesion.PL

serwis informacyjny

Brian Hooi vs Artur Szczepaniak – trailer KSW 76

KSW 76 Brian Hooi vs Artur Szczepaniak Trailer

KSW 76 Brian Hooi vs Artur Szczepaniak Trailer

Podczas gali KSW 76 dojdzie do starcia dwóch zawodników z rankingu kategorii półśredniej. Po niezwykle imponujących, zwycięskich debiutach Brian Hooi Artur Szczepaniak spotkają się w okrągłej klatce już 12 listopada. Zobaczcie zapowiedź tego pojedynku.

Brian Hooi po raz pierwszy wszedł do okrągłej klatki KSW w lipcu tego roku i zrobił to z przytupem. Podczas KSW 72 pokonał Michała Pietrzaka już w pierwszej rundzie boju. Starcie było tak efektowne, że zostało wybrane najlepszą walką wieczoru. Brian Hooi ma na swoim koncie blisko 30 stoczonych pojedynków. Do tej pory walczył głównie w Europie, ale zbierał też doświadczenie w Indiach, Indonezji czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Holender miał okazję walczyć dla takich marek jak Bellator MMA, German MMA Championship czy Brave CF.

Artur Szczepaniak zadebiutował w KSW w kwietniu. Polak na gali KSW 69 poddał w pierwszej rundzie Jivko Stoimenova i wydłużył tym samym swoją serię wygranych z rzędu do czterech. 25-latek mieszkający i trenujący na co dzień w Belgii ma na swoim koncie dziewięć pojedynków, z których osiem wygrał. Reprezentant klubu Team Mixfighter Genk sześć razy tryumfował przed czasem, z czego czterokrotnie przez nokaut, a dwa razy przez poddanie.

Karta walk KSW 76

Walka wieczoru | Main event

Walka o pas kategorii lekkiej | KSW Lightweight Championship Bout

Karta główna | Main card

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024