Silesion.PL

serwis informacyjny

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn na HIGH League 5! Pogromca Denisa Załęckiego wróci do klatki

Mateusz Don Diego Kubiszyn na HIGH League 5

Mateusz Don Diego Kubiszyn na HIGH League 5

Jeden z najlepszych polskich kickbokserów i pogromca Denisa “Bad Boya” Załęckiego, Mateusz “Don Diego” Kubiszyn, wróci na HIGH League 5. Gala odbędzie się 10 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety dostępne na Eventim.pl. 

“Don Diego” dotychczas stoczył jedną walkę w HIGH League. Podczas specjalnej gali HIGH League 3: Extra, po bardzo dobrym pojedynku, pokonał w swoim debiucie w MMA jedną z największych gwiazd ligi Malika Montany, Denisa “Bad Boya” Załęckiego. 

To starcie wzbudziło ogromne emocje – zarówno podczas konferencji i programów dodatkowych, jak i podczas samej gali. Mateusz Kubiszyn dał się poznać również jako charyzmatyczny człowiek, a zawodowo strażak. Jego konfrontacja z torunianinem odbyła się w wyjątkowej scenerii. Cały pojedynek można obejrzeć na kanale HIGH League w serwisie YouTube.

Mateusz Kubiszyn to jeden z najbardziej utytułowanych polskich kickbokserów i zawodników walk na gołe pięści. “Don Diego” świetnie radził sobie na galach GROMDA, gdzie wygrał sześć pojedynków i został mistrzem organizacji. Wszystkich rywali odprawiał przed czasem. Poza tym odnosił znaczące sukcesy na zawodach kickbokserskich i bokserskich. W ostatnim stójkowym starciu, na początku września, pokonał inną gwiazdę GROMDA, Wasyla Hałycza.

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn będzie jedną z gwiazd grudniowej gali HIGH League 5 w Łodzi. W klatce skonfrontują się też m.in. raper i streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł “Tybori” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu. Poza tym ogłoszono kolejny występ jednej z najpopularniejszych polskich influencerek, Agaty “Fagaty” Fąk.

Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. Bilety na wydarzenie w łódzkiej Atlas Arenie są dostępne w serwisie Eventim.pl!

Karta walk:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024