Silesion.PL

serwis informacyjny

LV BET uczestnikiem akcji MotoSerce 2021

LVBET UCZESTNIKIEM AKCJI MOTOSERCE 2021

LVBET UCZESTNIKIEM AKCJI MOTOSERCE 2021

Wielkimi krokami zbliża się MOTOSERCE 2021, czyli akcja zbiórki krwi w Dąbrowie Górniczej. Miło nam poinformować, że firma LV BET Zakłady Bukmacherskie wspiera tegoroczną edycję!

MOTOSERCE to Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa organizowana przez kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Pierwsza edycja akcji miała miejsce w 2009 roku, kiedy to udało się zebrać ponad 1300 litrów krwi. Przez pierwszą dekadę dla potrzebujących udało się zgromadzić ponad 30 tysięcy litrów. W 2021 roku wydarzenie odbędzie się na parkingu Centrum Handlowego POGORIA 21 sierpnia w godzinach od 10:00 do 18:00. Do akcji przyłączył się LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Bardzo cieszymy się, że w tym roku mogliśmy zostać czynnym uczestnikiem Motoserca 2021 i pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują“, mówi Rafał Wójtowicz, prezes LV BET Zakłady Bukmacherskie.

To nie pierwsza charytatywna akcja, w której udział weźmie firma LV BET Zakłady Bukmacherskie. LV GROUP było także odpowiedzialne za stworzenie oraz częściowe sfinansowanie projektu Matezwa, którego głównym zadaniem było wsparcie mieszkańców afrykańskiej wioski o tej samej nazwie. W ramach projektu zorganizowano m.in. generalny remont tamtejszej szkoły czy budowę studni zapewniającej stały dostęp do wody pitnej. LV BET wspierało również 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

LV BET działa na polskim rynku od kilku lat. W tym czasie marka zaangażowała się w rozwój różnych dyscyplin oraz wielu klubów sportowych. LV BET jest sponsorem głównym Śląska Wrocław, a także oficjalnym bukmacherem Wisły Kraków, Wisły Płock, Stali Mielec, a także wspiera serwis internetowy Łączy Nas Pasja.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author