Silesion.PL

serwis informacyjny

LV BET sponsorem West Bromwich Albion

LV BET sponsorem West Bromwich Albion na sezon 2021 22 w Wielkiej Brytanii.

LV BET sponsorem West Bromwich Albion na sezon 2021 22 w Wielkiej Brytanii.

LV BET nawiązało współpracę sponsoringową z angielskim klubem piłkarskim West Bromwich Albion na sezon 2021/22 w Wielkiej Brytanii.

West Bromwich Albion to uznana marka na brytyjskim rynku piłkarskim. „The Baggies” w swojej historii czterokrotnie stawali na podium rozgrywek angielskiej ekstraklasy (w tym raz zdobyli mistrzostwo kraju), do tego aż pięć razy wywalczyli Puchar Anglii, do tego dołożyli też jeden Puchar Ligi Angielskiej i dwukrotny triumf w meczu o Tarczę Wspólnoty. W sezonie 2020/2021 WBA grało na poziomie Premier League, ale zajęło 19. miejsce w tabeli i rozgrywki 2021/2022 spędzi na zapleczu ekstraklasy – w Championship.

LV BET we współpracy z West Bromwich chce skupić się na stworzeniu strategii “fans first” i włączyć się w różnego rodzaju inicjatywy z kibicami WBA, polegającymi m.in. na konkursach, gdzie do wygrania będą bilety VIP, jak również koszulki i piłki z podpisami zawodników. LV BET będzie także aktywnie promował zasady odpowiedzialnej gry w komunikacji marketingowej i dostarczał unikalny format w swoich działaniach w trakcie sezonu.

Marcin Jabłoński, CMO LV BET, wyjaśnia: “Jesteśmy podekscytowani, że możemy wspierać The Baggies w ich staraniach o natychmiastowy powrót do Premier League. Współpraca z WBA oferuje wzrost rozpoznawalności naszej marki w Wielkiej Brytanii. Ten klub ma wspaniałą i zaangażowaną grupę fanów, którym chcemy dostarczyć znaczącą wartość.” 

Simon King, Commercial Director West Bromwich Albion, dodał:  “LV BET zaprezentował zaangażowanie w sponsoring piłki nożnej, ale dotychczas nie miał w swoim portfolio klubu z Wielkiej Brytanii. Jesteśmy zachwyceni, że West Bromwich jest perfekcyjnym kandydatem do spełnienia wszystkich wymagań LV BET.

Rozumiemy, jak ważne jest promowanie zasad odpowiedzialnej gry i cieszymy się, że nasz nowy partner podziela nasze wartości. Ponadto będziemy ciężko pracować, by nasi fani doświadczyli wszystkich korzyści tej współpracy podczas licznych konkursów i innych specjalnych inicjatyw w trakcie najbliższego sezonu.”

LV BET działa w całej Europie i postrzega współpracę z West Bromwich Albion jako część swojej strategii na rynku brytyjskim. Przed EURO 2020 LV BET zakontraktował Jasona McAteera jako ambasadora marki, z którym nadal planuje angażować klientów w mediach społecznościowych. 

To nie pierwsza współpraca LV BET w Wielkiej Brytanii. LV BET jest oficjalnym partnerem Vanarama National League i sponsorem siatkarskiej Victorii Londyn. LV BET sponsorował w przeszłości niemiecką reprezentację narodową w hokeju na lodzie oraz Kölner Haie, drużynę z niemieckiej Eishockey League. Bukmacher w Polsce jest głównym sponsorem Wisły Kraków, Śląska Wrocław, a w przeszłości był też sponsorem Mistrzostw Europy w siatkówce – EuroVolley Poland 2017.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024