Silesion.PL

serwis informacyjny

LV BET sponsorem esportowej ANONYMO

LV BET sponsorem esportowej ANONYMO

LV BET sponsorem esportowej ANONYMO

LV BET  został oficjalnym sponsorem organizacji esportowej ANONYMO. Współpraca między bukmacherem a organizację ma na celu wzmocnienie rozpoznawalności marki w internecie oraz wśród osób zainteresowanych esportem.

Fani ANONYMO mogą spodziewać się wielu wspólnych działań marketingowych obejmujących m.in. media społecznościowe a także dedykowanych promocji oraz niestandardowych aktywacji, zarówno online, jak i offline.

“Cieszymy się, że jako marka LV BET mogliśmy tak wykonać kolejny krok w świecie esportu. Nasi gracze z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej aktywni w dziedzinie sportów elektronicznych. Dzięki temu my, jako LV BET, możemy rozwijać nie tylko nasz produkt, ale także poszerzać swoją działalność z takim partnerem jakim jest Anonymo.”, mówi Monika Płaczkowska, General Sponsorship and Marketing Manager z LV BET.

“Dziś robimy kolejny ważny krok organizacji witając na pokładzie LV BET. Sponsora z niesamowitą energią, za którym stoi sztab ludzi, z którymi współpraca już teraz jest czystą przyjemnością. Chcemy dać im możliwość kibicowania najlepszym i poczuć emocje które za tym idą, jednocześnie wypełniając wspólnie wyznaczone cele.

Witamy!”mówi Mateusz “Sówek” Kowalczyk, CEO Anonymo Esports.

LV BET działa na polskim rynku od kilku lat. W tym czasie marka zaangażowała się w rozwój różnych dyscyplin oraz wielu klubów sportowych. LV BET jest sponsorem głównym Śląska Wrocław, a także oficjalnym bukmacherem Wisły Kraków, Wisły Płock, Stali Mielec. Ponadto zaangażował się w sponsoring polskiej transmisji rozgrywek CS:GO Esport Championship Series oraz jego ambasadorem był Jarosław „Pashabiceps” Jarząbkowski.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024