Silesion.PL

serwis informacyjny

W Betcris Europejskie Ligi BEZ PODATKU na początek października

W Betcris Europejskie Ligi BEZ PODATKU na poczatek pazdziernika

W Betcris Europejskie Ligi BEZ PODATKU na poczatek pazdziernika

Czas rozpocząć weekendowe, piłkarskie szaleństwo! Czekają nas wielkie emocje i starcia gigantów europejskiego futbolu. Na rozkładzie mamy m.in. mecz Liverpool – Manchester City, starcie Atletico Madryt z Barceloną czy polski pojedynek w Serie A: Drągowski -Zieliński.

Za te i wszystkie pozostałe mecze z TOP 5 piłkarskich lig w Europie w leganych zakładach bukmacherskich Betcris dostaniesz zwrot podatku! Tylko w dniach 1-3.10.2021 oprócz wygranej z kuponu zgarniesz też freebet o wartości zapłaconego podatku!

Jak to działa?

Wrzuć na kupon AKO (min. 3 zdarzenia) co najmniej 1 wydarzenie z piłkarskich lig:

  • Premier League
  • Serie A
  • Bundesliga
  • La Liga
  • Ligue 1

i postaw za co najmniej 10 PLN. Pamiętaj, że kurs każdego z wydarzeń na kuponie musi wynosić co najmniej 1.25, a minimalny kurs kuponu to 2.5. Jeżeli Twój kupon okaże się zwycięski bukmacher Betcris do Twojego konta dopisze zwrot podatku od stawki w formie freebetu (maksymalna wartość do 100 PLN), który możesz wykorzystać na zawarcie zakładu AKO z min. 3 wydarzeniami z dowolnej oferty (z wyłączeniem sportów wirtualnych) z min. kursem 2.50, a kurs pojedynczego zdarzenia powinien wynosić min. 1.25.

Betcris działa na podstawie licencji (PS4.6831.1.2019) wydanej przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat.

MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ( Betcris ) to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024