Silesion.PL

serwis informacyjny

Liverpool cy Real? Dwie siły LM – wybierz mądrze i zgarnij w Betfan nagrodę!

Dwie sily LM wybierz madrze i zgarnij w Betfan nagrode

Dwie sily LM wybierz madrze i zgarnij w Betfan nagrode

Liverpool czy Real? Takie pytanie zadają sobie dzisiaj niemal wszyscy. Już wkrótce dowiemy się, kto zostanie zwycięzcą Ligi Mistrzów 2021/2022, a gracze do dzisiejszego wieczoru mają czas na typowanie. Tym razem dajemy możliwość wyboru i dwie “ścieżki” promocyjne w zależności od decyzji!

Zaczynamy tak samo…

  1. Postaw kupon za 19 lub 99 zł, na którym znajdzie się jedno z dostępnych TUTAJ zdarzeń, a także dowolne 3 inne zdarzenia po kursie 1.4 każde
  2. Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do końca soboty (28.05, 23:59)
  3. Maksymalna wygrana na kuponie nie może przekroczyć 2280 zł

Jeżeli wybrałeś Liverpool…

…to w przypadku jego zwycięstwa otrzymasz większą wygraną, bo specjalny kurs promocyjny na “The Reds” wynosi aż 4.0. Jeżeli jednak nie zdołają pokonać rywali w regulaminowym czasie gry, zostaniesz z niczym.

Ci, którzy postawią na Real…

…w razie ich wygranej otrzymają standardową wygraną i bonus o wysokości 50% stawki kuponu (10 zł lub 50 zł). Jeżeli jednak “Królewskim” powinie się noga, rozliczamy zdarzenie na Real po kursie 1.0 i w sytuacji, gdy pozostałe wydarzenia na kuponie będą wygrane, kupon będzie wygrany!

Co wybierasz – ryzyko czy bezpieczeństwo?

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author