Silesion.PL

serwis informacyjny

Klasyczna 9 – w Fuksiarz 9 zł freebet za każdego gola w finale LM

Klasyczna 9 w Fuksiarz 9 zl freebet za kazdego gola w finale LM

Klasyczna 9 w Fuksiarz 9 zl freebet za kazdego gola w finale LM

W tegorocznym finale Ligi Mistrzów zmierzą się ze sobą wyjątkowo bramkostrzelne zespoły – Liverpool z dorobkiem 30 bramek zagra przeciwko Realowi Madryt, który w obecnych rozgrywkach Ligi Mistrzów zdobył 28 goli.

Ponadto, w drużynie Królewskich zobaczymy w ataku Karima Benzemę, który z dorobkiem 15 goli przewodzi klasyfikacji strzelców tegorocznych rozgrywek i brakuje mu zaledwie 2 bramek do wyrównania rekordu wszechczasów Cristiano Ronaldo z sezonu 2013/14.

Z tej okazji, legalny bukmacher FUKSIARZ przygotował dla swoich graczy promocję „Klasyczna 9”, w której można zgarnąć 9 zł freebet za każdą bramkę strzeloną przez wybranego zawodnika! Jedyne co trzeba zrobić, to obstawić kupon spełniający poniższe warunki:

  • Dokładna stawka kuponu musi wynosić 49 zł
  • Kupon SOLO lub AKO, zawierający zakład na strzelca gola w finale Ligi Mistrzów
  • Kupon przedmeczowy lub na żywo
  • Można obstawiać kilka różnych kuponów, kwalifikujących się do promocji (nie dotyczy identycznych zakładów postawionych wielokrotnie)

Przykład: gracz obstawił jeden kupon za 49 zł na gola Benzemy i drugi kupon za 49 zł na gola Salaha. Obaj zawodnicy strzelają po jednym golu w meczu. Graczowi przysługuje łączny freebet w wysokości 18 zł.

Oprócz wygranej za poprawny typ, można zgarnąć 9 zł freebet za każdą strzeloną bramkę postawionego zawodnika! W przypadku kuponów AKO, wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone jako wygrane, aby otrzymać freebet.

Jeśli to będzie czyjś pierwszy kupon postawiony w Fuksiarz i zdecyduje się na kupon AKO z co najmniej dwoma zdarzeniami – każde z min. kursem 1.6, to w przypadku przegranej otrzyma zwrot 50% postawionej stawki z tytułu zakładu bez ryzyka na start.

Organizatorem Promocji “Klasyczna dziewiątka ” („Promocja”) jest Bukmacherska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie; Wąchocka 1F, 03-934 Warszawa, REGON: 384530252, NIP: 5272907780 zwana dalej fuksiarz.pl.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024