Silesion.PL

serwis informacyjny

Bingo na finał LM – obstawiając w Betfan zgarniesz bonus!

Bingo na final LM obstawiajac w Betfan zgarniesz bonus

Bingo na final LM obstawiajac w Betfan zgarniesz bonus

Legalny bukmacher BETFAN przygotował popularną akcję z “bingo”, które tym razem przyniesie formę różnych wydarzeń podczas finału Ligi Mistrzów Real Madryt-Liverpool.

Zasady promocji:

Postaw kupon spełniający następujące warunki: 

  • stawka dokładnie 22 zł
  • na kuponie znajdzie się zdarzenie z oferty na finał Ligi Mistrzów
  • dodatkowo dodaj dwa inne dowolne zdarzenia rozgrywane w dniu zawierania kuponu
  • min. kurs pojedynczego zdarzenia 1.5

Następnie niezależnie od losów naszego kuponu otrzymamy bonus, którego kwota zależna będzie od wydarzeń boiskowych.

Sprawdź poniżej załączoną grafikę, na której do każdego zdarzenia przypisana jest określona wartość. Bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie 3.0.

Dodatkowo każde ze zdarzeń widocznych na planszy będzie dla zainteresowanych dostępne do obstawienia w ofercie w specjalnej zakładce “Bingo”.

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024