Silesion.PL

serwis informacyjny

Leć z BETCRIS na Ligę Mistrzów do Montpellier

Lec z BETCRIS na Lige Mistrzow do Montpellier

Lec z BETCRIS na Lige Mistrzow do Montpellier

Zapisz się do promocji klikając w przycisk poniżej (musisz być zalogowany) i graj w Betcris. Stawka netto każdego kuponu rozliczonego jako wygrany lub przegrany równa się Twojej liczbie punktów. Gracz, który podczas trwania promocji zgromadzi najwięcej punktów wygra wycieczkę na mecz Ligi Mistrzów do Montpellier. W pakiecie uwzględniony jest lot samolotem z i do Katowic (wylot 11.05.2022, powrót 12.05), transfer na miejscu, nocleg w hotelu 4*** ze śniadaniem i kolacją, ubezpieczenie oraz bilet na mecz Montpellier HB – Łomża Vive Kielce.

Gracze z najwyższą liczbą punktów na zakończenie Promocji otrzymają nagrody wg. poniższej klasyfikacji:

  • Nagroda za miejsce 1 w rankingu – podwójne zaproszenie VIP na wyjazd na mecz Ligi Mistrzów w piłce ręcznej do Montpellier oraz bonus 500 PLN 
  • Nagroda za miejsce 2 w rankingu – koszulka z podpisami zawodników Łomża Vive Kielce oraz bonus 300 PLN 
  • Nagroda za miejsce 3 w rankingu – koszulka zespołu Łomża Vive Kielce oraz bonus 200 PLN 

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI “Leć na Ligę Mistrzów do Montpellier” obowiązujące od 25.04.2022 od godziny 12:00 do 4.05.2022 do godziny 23:59. 

1. Organizatorem promocji „Leć na Ligę Mistrzów do Montpellier” jest Mr Bet Zakłady Bukmacherskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652.

2. Promocja „Leć na Ligę Mistrzów do Montpellier” przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów BETCRIS, którzy dokonali prawidłowej, pełnej rejestracji, otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl, posiadają konto aktywne oraz zapisali się do wzięcia w niej udziału poprzez zaznaczenie na podstronie promocyjnej.  

3. Promocja rozpoczyna się 25 kwietnia o 12:00 i trwa do 4 maja do godziny 23:59. Wyniki końcowe zostaną opublikowane przez Organizatora na stronie Promocji, najpóźniej 5 maja do godziny 18:00. 

4. Zapisując się do Promocji uczestnik wyraża zgodę na udział w niej, opublikowanie swojej nazwy gracza na stronie promocyjnej oraz kontakt telefoniczny ze strony Organizatora w przypadku wygrania nagrody.   

5. Nagrody rzeczowe zostaną przekazane Graczom najpóźniej w ciągu 14 dni od potwierdzenia przez Gracza adresu do wysyłki. Nagroda główna zostanie przekazana po uprzednim uzgodnieniu podczas rozmowy telefonicznej. W przypadku braku możliwości kontaktu telefonicznego ze zwycięzcami Promocji oraz braku kontaktu z ich strony za pomocą innego kanału komunikacji w ciągu 4 dni od zakończenia Promocji, tj. do 8 maja 2022, nagrody bezzwrotnie przepadają.  

6. W trakcie trwania Promocji Organizator będzie publikował na swojej stronie Ranking ze stanem punktów w każdy dzień tygodnia, z wyłączeniem soboty, niedzieli i świąt. Taki ranking ma wyłącznie charakter informacyjny. Ostateczne i wiążące wyniki zostaną opublikowane 5 maja 2022.  

7. Do Promocji zaliczają się tylko kupony AKO z minimalnym kursem kuponu 2.0  (z wyłączeniem gier karcianych), postawione i rozliczone w okresie trwania promocji. 

8. W ramach Promocji Gracze uzyskują mile o wartości równej stawce netto każdego postawionego i rozliczonego kuponu, który spełni warunki zawarte w punkcie 7.  

9. Aby kupon został zaliczony do Promocji wszystkie zdarzenia na nim zawarte muszą zostać postawione i rozliczone w trakcie trwania Promocji. 

10. W przypadku rozliczenia zdarzenia na kuponie pojedynczym po kursie 1.0 (zwrot) lub jego anulowania punkty nie zostaną naliczone do rankingu. Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz kupony wypłacone za pomocą funkcji Cashout nie będą uwzględniane w rankingu. Kupony zawarte za stawkę bonusową nie będą uwzględnione w rankingu. 

11. Gracze z najwyższą liczbą punktów na zakończenie Promocji otrzymają nagrody wg. poniższej klasyfikacji: 

• Nagroda za miejsce 1 w rankingu – podwójne zaproszenie VIP na wyjazd na mecz Ligi Mistrzów w piłce ręcznej do Montpellier oraz bonus 500 PLN  

• Nagroda za miejsce 2 w rankingu – koszulka z podpisami zawodników Łomża Vive Kielce oraz bonus 300 PLN  

• Nagroda za miejsce 3 w rankingu – koszulka zespołu Łomża Vive Kielce oraz bonus 200 PLN. 

12. Nagroda główna składa się z: przelotu czarterowym samolotem z i do Katowic (11-12.05), transportu autobusem na miejscu, noclegu w **** hotelu ze śniadaniem, kolacją lub rejsem po porcie, ubezpieczenia NNW oraz biletu na mecz Montpellier HB – Łomża Vive Kielce. 

13. Nagrody w Promocji nie podlegają wymianie na inne lub na środki do konta Gracza. W przypadku jeśli Gracz nie wyrazi ochoty na wyjazd do Montpellier to nagroda bezzwrotnie przepada.

14. Organizator zobowiązuje się do pokrycia kosztu podatku od nagrody głównej, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 

15. W przypadku zdobycia takiej samej ilości punktów przez dwóch lub więcej graczy, o miejscu w rankingu zadecyduje wyższa liczba wygranych kuponów. W dalszej kolejności decyduje data postawienia pierwszego kuponu kwalifikującego się do Promocji (wcześniejszy ma pierwszeństwo).  Bonus zostanie przypisany do salda bonusowego. Środki z salda bonusowego należy obrócić czterokrotnie poprzez przeznaczenie ich na zawarcie zakładów AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych) składających się z co najmniej 3 zdarzeń z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30. Bonus należy obrócić w ciągu 7 dni. 

17. Organizator zastrzega sobie w uzasadnionych przypadkach prawo do podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych graczy z promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.

18. W promocji może wziąć udział tylko jeden klient, rozumiany jako jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres e-mail, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon) oraz jedno konto bankowe, z którego została dokonana wpłata na konto. Naruszenie powyższych zasad, skutkuje wykluczeniem z promocji, a także może skutkować zamknięciem konta.

19. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu. 

20. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author