Silesion.PL

serwis informacyjny

Bonus 200% do wygranej w Betcris. Potrójna wygrana na start

Bonus 200 procent do wygranej w Betcris. Potrojna wygrana na start

Bonus 200 procent do wygranej w Betcris. Potrojna wygrana na start

Nie masz jeszcze konta w Betcris? To idealny czas aby to zmienić!

Zarejestruj sięw BetCRIS i zagraj kupon SOLO DOKŁADNIE za 50 PLN, z kursem ogólnym min. 1.80, tylko z oferty na Ligę Mistrzów i zgarnij potrójną wartość wygranej w postaci środków na saldo oraz bonusu! Promocja łączy się z ofertą powitalną, więc to nie koniec dodatkowych bonusów na start! Cashback do 500 PLN oraz Freebet 50 PLN na start! Zacznij lepiej w Betcris!

Jak działa promocja?

Zarejestruj się, wpłać min. 50 PLN i postaw kupon SOLO za DOKŁADNIE 50 PLN, z kursem ogólnym kuponu wynoszącym min. 1.80. Na kuponie musi znajdować się zdarzenie z oferty na Ligę Mistrzów mężczyzn w piłce nożnej

Jeżeli twój kupon okaże się wygrany, to oprócz wygranej kwoty dodamy do Twojego konta Bonus w wysokości 200% twojej wygranej, aż do 300 PLN!

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „POTRÓJNA WYGRANA NA START” 

1.Organizatorem promocji „POTRÓJNA WYGRANA NA START” jest Mr Bet Zakłady Bukmacherskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652.  
2. Promocja „POTRÓJNA WYGRANA NA START” obowiązuje od dnia 25.04.2022 roku od godziny 15:00 do 27.04.2022 do godziny 23:59. 
3. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali rejestracji konta w czasie jej trwania i dotyczy pierwszego postawionego zakładu. Promocja łączy się z ofertą powitalną. 
4. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie: 
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl (maksymalnie do 14 dni od momentu dokonania pierwszego depozytu) oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych poprzez kanały komunikacji organizatora Promocji; 
b. depozytu na kwotę min. 50 PLN oraz zawarcie zakładu SOLO (z oferty live lub przedmeczowej) za dokładnie 50 PLN z salda głównego (depozytowego) z minimalnym kursem całkowitym 1.80 zawierających dowolne zdarzenie. Zakład musi zostać rozliczony w czasie trwania Promocji. Tylko z oferty na Ligę Mistrzów mężczyzn w piłce nożnej.  
5. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 4, a ich pierwszy zakład zostanie rozliczony jako wygrany, otrzymają nagrodę w postaci bonusu o wartości 200% wygranej z zakładu, do kwoty 300 PLN maksymalnie. 
6. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden bonus. 
7. Wartość środków bonusowych należy obrócić trzykrotnie poprzez przeznaczenie ich na zawarcie zakładów AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych), składającego się z minimum 3 zdarzeń, z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30. 
8. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni od momentu jego aktywacji. Po dokonaniu wymaganego obrotu bonusem środki zostaną uwolnione i będą dostępne do wypłaty. W przypadku, jeśli uczestnik nie zakończy pełnego wymagane obrotu w czasie na to przeznaczonym, środki bonusowe zostaną usunięte z salda wraz z wygenerowanymi przez nie wygranymi.  
9. Zakład rozliczony za pomocą funkcji Cash Out, zakłady systemowe lub z kursem 1.00 wyklucza możliwość skorzystania z Promocji, a Uczestnik traci możliwość zawarcia zakładu za Freebet. 
10. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji. 
11. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus. 
12. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu. 
13. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu. 

W przypadku pozostałych kwestii nieuregulowanych w WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązują OGÓLNE WARUNKI PROMOCJI.

MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author