Silesion.PL

serwis informacyjny

Kwalifikacje do Ligi Mistrzów bez ryzyka!

Odbierz 100 zł na grę bez ryzyka w PZbuk

Skorzystaj z dzisiejszej promocji i odbierz zakład bez ryzyka.
Idealna oferta na eliminacje do Ligi Mistrzów!

Zapisz się do promocji, zrób depozyt na min. 100 zł. Aktywuj na wybranym kuponie za 100 zł “zakład bez ryzyka” i odbierz zwrot stawki 100 zł w przypadku gdy zakład zostanie rozliczony jako przegrany.

*Obowiązują warunki promocji

1 Zapisz się
Zapisz się do promocji klikając w przycisk “Zapisz się” i zaloguj się na swoje konto

2 Dołącz do gry
Zrób depozyt na co najmniej 100 zł

3 Postaw zakład
Aktywuj opcję “bez ryzyka” na wybranym kuponie za 100 zł

Regulamin promocji „Graj bez ryzyka”

1. Organizatorem promocji „Graj bez ryzyka” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych graczy pzbuk.pl i obowiązuje w dniu 10.07.19 od godziny 10:00 do 10.07.19 do godziny 23:59.

2. Kwota zakładu bez ryzyka przyznawana jednorazowo na jednego użytkownika wynosi 100 zł. Gracz otrzymuje zakład bez ryzyka po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.

3. Aby skorzystać z promocji gracz musi posiadać prawidłowo zweryfikowany numer telefonu, zapisać się do promocji przez formularz dostępny na stronie promocyjnej oraz dokonać wpłaty na kwotę co najmniej 100 zł.

4. Zakład bez ryzyka zostanie dopisany do konta gracza od razu po spełnieniu warunków promocji.

5. Otrzymany zakład gracz może wykorzystać na dowolny kupon w kwocie 100 zł , z kursem min. 1.50, stawiany za pomocą własnych środków (z wyłączeniem bonusowych). W przypadku przegranej stawka zakładu zostanie zwrócona.

6. Od momentu aktywowania oferty promocyjnej – przyznania zakładu bez ryzyka – użytkownik ma 2 dni na wykorzystanie zakładu bez ryzyka. Zakład bez ryzyka może być wykorzystany wyłącznie jeden raz w czasie trwania oferty promocyjnej.

7. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia. W takim przypadku zakład bez ryzyka dopisany do konta gracza zostaje unieważniony, a kwoty zakładu bez ryzyka przyznane użytkownikowi anulowane.

8. Gracz ma obowiązek jednokrotnego obrotu przyznaną kwotą zwrotu przed wypłatą środków na konto bankowe.

9. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania zakładu bez ryzyka w następujących okolicznościach:

a)w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:

– gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;

– rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, lub innej metody płatności;

– gracz posiada więcej niż jedno konto;

b)w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;

c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów

d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.

10. Pzbuk.pl może unieważnić przyznany zakład bez ryzyka i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.

11. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024