Silesion.PL

serwis informacyjny

Betclic sponsorem Lechii Gdańsk?

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji firma Betclic zostanie jednym ze sponsorów Lechii Gdańsk. Współpraca ma być ogłoszona w piatek 12 lipca podczas piątkowej konferencji prasowej z udziałem  wiceprezesa Lechii Janusz Biesiada, trenera Piotra Stokowca oraz przedstawiciel firmy bukmacherskie (prawdopodobnie Bartłomieja Płoskonka), Będzie to także okazja, by pierwszy raz w Gdańsku zobaczyć nowe stroje na nadchodzący sezon. Kod rejestracyjny w Betclic – LEGALNY500

Szansę przywitania się z kibicami dostaną nowi zawodnicy Lechii – Zarko UdovicićMaciej GajosPaweł Żuk i powracający do Gdańska Mario Maloca.

Na scenie zaprezentują się trenerzy i piłkarze Akademii Lechii Gdańsk, a także nasze piłkarki z sekcji żeńskiej, które dołączyły do nas niedawno.

Po oficjalnej części prezentacji, w trakcie której przedstawiona zostanie sylwetka każdego zawodnika, będzie czas na autografy, wspólne zdjęcia i bezpośrednie rozmowy z piłkarzami. Klub razem ze swoim sponsorem technicznym firmą New Balanceprzygotował dla swoich fanów również upominki, które będzie można otrzymać tego dnia na Ołowiance.

 

Podczas prezentacji na scenie wystąpi także znany wielu kibicom Lechii Gdańsk raper Kamil Stanek “Silver”, który jest autorem takich utworów jak “A My Swoje”, “Władcy Północy”, “Tworzymy Historię” czy “Duma Trójmiasta”.

BetClic to znany bukmacher, który posiada niezwykle szeroką ofertę zakładów online. Cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno w Polsce, jak i w Europie. Firma posiada swoje biura w Portugalii, na Malcie czy nawet w Szwecji. W naszym kraju usyskał licencję Ministra Finansów 26 września 2018 roku jako BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema działająca przez przedstawiciela: Gaming in Poland Sp. z o.o., ul. Zwycięska 20A/204, 53-033 Wrocław

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024