Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs 50.0 na awans Lecha do kolejnej rundy w BETFAN

Kurs 50 na awans Lecha Poznan do kolejnej rundy w BETFAN

Kurs 50 na awans Lecha Poznan do kolejnej rundy w BETFAN

Jesteśmy już po spotkaniu na Bułgarskiej, gdzie Mistrzowi Polski udało się pokonać Karabach jedną bramką. Czy taki wynik wystarczy do zapewnienia sobie awansu? Niezależnie od tego, jakim rezultatem zakończy się jutrzejsze spotkanie, wszystkich interesuje tylko jedno – awans do kolejnej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów.

I właśnie na ten awans BETFAN oferuje nowym graczom świetny kurs, bo aż 50.0! Poniżej wszystkie szczegóły akcji.

Zasady promocji:

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać min. 55 zł i zagraj dowolny kupon za min. 50 zł (będzie objęty cashbackiem – zwrot stawki w razie porażki)
  3. Następnie zagraj TUTAJ zakład na awans Lecha Poznań!
  4. Jeżeli Lech awansuje do drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów, Twoja wygrana trafi na KONTO GŁÓWNE!
  5. Dodatkowo otrzymasz freebet 60 zł do wykorzystania na całą ofertę sportową

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author