Silesion.PL

serwis informacyjny

Kto zwycięzcą Big Brother? Finał w niedzielę!

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się finałowy odcinek Big Brothera 2019!

Obecna edycja trwa już od 17. marca br. i teraz znajduje się w niej 4 uczestników. Co ciekawe, największą faworytem do zgarnięcia głównej nagrody jest jedyna kobieta w gronie domowników.

Magda Wójcik – bo o niej mowa – niekoniecznie musiała być jedyną z kobiet. Wszystko przez plotkę, którą rozsiano w trakcie programu. A mianowicie: mówiło się, że Magda urodziła się jako chłopiec! Okazało się jednak, że to był niewinny żart uczestników.

Najważniejsze w kontekście przyszłego zwycięzcy programu jest brak Łukasza Darłaka, który wydawał się być faworytem stacji. Inny z finalistów, Igor Jakubowski postanowił jednak wykorzystać prawo wyeliminowania dowolnego domownika i wskazał właśnie Darłaka.

Jak myślicie, czy Magda zostanie zwyciężczynią tej edycji Big Brothera? Swoje typy możesz obstawić na stronie bukmachera BetFan

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024