Silesion.PL

serwis informacyjny

Jak Messi wypadnie w Copa America?

Argentyna z Messim jeszcze nic nie wygrała, co dla wielu rodaków tego piłkarza jest skandaliczne. LM10 nie od dziś jest znany z tego, że dźwiga na swoich barkach FC Barcelonę. Z narodową kadrą nie do końca mu się to udaje. Czy to się odmieni podczas Copa America? Sprawdź szeroka ofertę na amerykański turniej piłkarski w BetFan

Czy L. Messi zdobędzie gola zza pola karnego w przynajmniej 2 meczach Copa Amercia? (uwzględniając dogrywki)

  • Tak 3
  • Nie 1.29

Czy L. Messi zdobędzie gola zza pola karnego w przynajmniej 3 meczach Copa Amercia? (uwzględniając dogrywki)

  • Tak 7
  • Nie 1.03

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z jakim specjalistą od rzutów wolnych mamy do czynienia. Czy zatem możemy się spodziewać, że lwia część jego bramek będzie zza pola karnego?

Czy L. Messi otrzyma przynajmniej jedną żółtą kartkę podczas turnieju Copa America? (uwzględniając dogrywki)

  • Tak 1.80
  • Nie 1.80

Czy L. Messi nie wykorzysta rzutu karnego podczas turnieju Copa America? (wliczając dogrywki i serię rzutów karnych)

Tak 3.75

Nie 1.18

 

BETFAN to nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim.

Jak piszą o sobie: powstaliśmy, aby każdego dnia dostarczać niepowtarzalną i unikatową porcję rozrywki.

U nas nie tylko gracie, ale przede wszystkim dobrze się bawicie.

SPORT, LIVE, ESPORT i ROZRYWKA to kategorie naszych produktów, które oddajemy Wam do dyspozycji. Liczymy, że ponad 1 500 000 zakładów miesięcznie zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających graczy. A do tego dochodzą jeszcze nasze własne, niespotykane nigdzie indziej zakłady!

Chcemy być jak kumpel! Postaramy się być zabawni, nowocześni i mocno lifestylowi, damy Wam również motywację do wejścia do naszego świata w postaci atrakcyjnych bonusów i promocji.

Będziemy wychodzić poza przyjęte schematy, dostosowywać przekaz komunikacji pod Wasze preferencje, bo dla nas to Wy – nasi Gracze i Fani jesteście największym i najcenniejszym dobrem.

Oczywiście, a może przede wszystkim potrafimy być poważni i profesjonalni, o czym stanowi ustanowiony i do dziś niepobity rekord Polski w szybkości uzyskania licencji bukmacherskiej online – urzędowe 6 miesięcy, co do dnia!

Pamiętaj: NIE GRASZ, NIE WYGRASZ!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024