Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy Adam Nawałka wróci na trenerską karuzelę w Ekstraklasie?

Adamowi Nawałce trudno będzie znaleźć nowego pracodawce. Ex-selekcjoner reprezentacji Polski ma wysokie wymagania nie tylko finansowe, ale i organizacyjne. Przy tym nie jest on gwarantem sukcesu, o czym świadczy najnowsza historia Lecha Poznań.

Myślicie, że Nawałka wróci do Ekstraklasy do końca 2019 roku? Póki co wydaje się być to niemożliwe z wyżej wymienionych powodów. Jednak nauczeni ekstraklasowym doświadczeniem spodziewamy się niespodziewanego (w tym powrotu Nawałki do naszej ukochanej ligi). Ofertę na Ekstraklasę znajdziecie na stronie bukmachera BetFan

Adam Nawałka wróci na trenerską karuzele w Ekstraklasie?

  • Tak 3
  • Nie 1.30

BETFAN to nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim.

Jak piszą o sobie: powstaliśmy, aby każdego dnia dostarczać niepowtarzalną i unikatową porcję rozrywki.

U nas nie tylko gracie, ale przede wszystkim dobrze się bawicie.

SPORT, LIVE, ESPORT i ROZRYWKA to kategorie naszych produktów, które oddajemy Wam do dyspozycji. Liczymy, że ponad 1 500 000 zakładów miesięcznie zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających graczy. A do tego dochodzą jeszcze nasze własne, niespotykane nigdzie indziej zakłady!

Chcemy być jak kumpel! Postaramy się być zabawni, nowocześni i mocno lifestylowi, damy Wam również motywację do wejścia do naszego świata w postaci atrakcyjnych bonusów i promocji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024