Silesion.PL

serwis informacyjny

Krzysztof Piątek bez ryzyka!

Piątek bez ryzyka w zakładach bukmacherskich

Już w sobotę w Bergamo starcie dwóch zawodników, którzy walczą o koronę króla strzelców włoskiej Serie A. Czy Krzysztof Piątek kolejny raz wpiszę się na listę strzelców? Zrówna się, a może nawet przeskoczy w klasyfikacji końcowej snajperów swojego konkurenta z Atalanty – Duvan`a Zapate?

Patrząc na formę naszego Il Pistolero raczej możemy być spokojni, że kolejny raz zobaczymy jego słynną cieszynkę. Jeżeli jednak tak się nie stanie… to zakłady bukmacherskie forBET przygotował dla was promocje, w której wystarczy zagrać kupon składający się z min. 4 zdarzeń, jednym z nich musi być poniższy zakład:

Zdobędzie bramkę w meczu, TYP: Krzysztof Piątek (AC Milan).

Jeżeli kupon będzie przegrany ponieważ K. Piątek nie strzeli bramki w meczu przeciwko Atalancie, to forBET zwraca całą stawkę kuponu w postaci bonusu!

Zasady promocji:

1. Promocja obowiązuje tylko w piątek 15.02.19.

2. Kupon musi zostać rozliczony do niedzieli 17.02.19, do 23:59.

2. Minimalna stawka kuponu zaliczającego się do promocji to 20 PLN.

3. Maksymalna stawka kuponu zaliczającego się do promocji to 200 PLN.

4. Na kuponie muszą znajdować się min. 4 zdarzenia. Każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.3.

5. Jednym ze zdarzeń musi być zdarzenie: Zdobędzie bramkę w meczu, TYP: Krzysztof Piątek (AC Milan).

6. Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany TYLKO w przypadku gdy K. Piątek nie zdobędzie bramki w meczu przeciwko Atalancie.

7. Zakłady systemowe nie liczą się do promocji.

8. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

9. Zwrot zostanie przyznany tylko od pierwszego zagranego kuponu kwalifikującego się do promocji.

10. Obrót bonusem wynosi 4x, po kursie minimalnym 2.0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

11. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w poniedziałek 18.02.19, do godz. 16:00.

12. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024