Silesion.PL

serwis informacyjny

Kryspin Szcześniak wypożyczony do GKS-u Jastrzębie

Nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie został Kryspin Szcześniak. 19-letni obrońca trafił do naszego Klubu na zasadzie wypożyczenia z Pogoni Szczecin. W umowie transferowej zawarto również opcję transferu definitywnego.

Urodzony 8 stycznia 2001 roku zawodnik (a zatem posiadający status młodzieżowca), który może występować na środku obrony, jak i na pozycji prawego defensora, przygodę z piłką rozpoczynał w GKP Gorzów Wielkopolski, z którego trafił na dwa sezonu do juniorskiej drużyny Impulsu Wrocław. Następnie wrócił do Gorzowa, a od sezonu 2014/2015 występował w juniorskich drużynach AP Pogoń Szczecin.

W ostatnich latach był zawodnikiem trzecioligowych rezerw drużyny ze Szczecina. W minionym sezonie wystąpił w 14 spotkaniach III ligi, trzynastokrotnie grając od pierwszej do ostatniej minuty. Od kilkunastu dni trenował z zespołem GKS-u Jastrzębie, ostatecznie przekonując do siebie trenera Pawła Ścieburę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024