Silesion.PL

serwis informacyjny

Kosmiczny bonus Betfan – 300 zł za gole Lewego, Lukaku, Ronaldo, Benzemy i Mbappe

Kosmiczny bonus Betfan 300 zl za gole Lewego Lukaku Ronaldo Benzemy i Mbappe

Kosmiczny bonus Betfan 300 zl za gole Lewego Lukaku Ronaldo Benzemy i Mbappe

W nadchodzący weekend gracze BETFAN mają powody, by trzymać kciuki za gole Roberta ewandowskiego, Romelu Lukaku, Cristiano Ronaldo, Karima Benzemy i Kyliana Mbappe. Wszystko dlatego, że bukmacher ten przygotował akcję specjalną związaną ze skutecznością wymienionych gwiazd. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Każda osoba, która w najbliższych dniach postawi w BETFAN kupon SOLO/AKO za 89 zł z kursem minimalnym 3.5, zawierający dowolne zdarzenia, w przypadku znakomitej postawy pięciu piłkarskich kosmitów zgarnie – niezależnie od tego, czy kupon wejdzie czy nie – 300 zł bonusu na konto.

To nie koniec dobrych wiadomości. Jeśli jeden z wymienionej piątki zawiedzie, gracz dostanie zwrot 100% stawki w postaci bonusu. Jeśli jakimś cudem do siatki nie trafi aż dwóch piłkarzy, wówczas gracz spełniający warunki otrzyma 10 zł freebetu.

Bonus 300 zł lub ew. zwrot stawki w postaci bonusu wymagają zaledwie 1-krotnego obrotu w ramach kuponu zawierającego minimum 3 zdarzenia z kursem ogólnym co najmniej 3.8.

1. Postaw kupon

 • Postaw w Betfanie dowolny kupon za dokładnie 89 zł
 • Kupony SOLO lub AKO
 • Kurs kuponu 3.5
 • Kupon musi zostać rozliczony do 26.09, godziny 23:59

2. Odbierz bonus

Otrzymasz bonus 300 zł, jeśli gole w swoich najbliższych meczach strzelą piłkarscy kosmici:

 1. Robert Lewandowski vs Greuther Fuerth
 2. Romelu Lukaku vs Manchester City
 3. Cristiano Ronaldo vs Aston Villa
 4. Karim Benzema vs Villarreal
 5. Kylian Mbappe vs Montpellier

Jeśli jeden z nich nie strzeli – otrzymasz zwrot stawki w postaci bonusu 89 złJeśli dwóch z nich nie strzeli – otrzymasz freebet 10 zł

3. Czas trwania

 • Od 23.09.21 r. od godziny 10:00, do 24.09.21r, godziny 20:30
 • Każdemu Graczowi przysługuje jeden bonus
 • Obrót bonusem – jednokrotny, kupony z min. 3 zdarzeniami i kursem ogólnym min. 3.8
 • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

***

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author