Silesion.PL

serwis informacyjny

Postaw zakład na mecze Ligue 1, Serie A lub La Liga i odbierz bonus aż do 100 PLN.

Postaw zaklad na mecze Ligue 1 Serie A lub La Liga i odbierz bonus az do 100 PLN.

Postaw zaklad na mecze Ligue 1 Serie A lub La Liga i odbierz bonus az do 100 PLN.

W jaki sposób wziąć udział w promocji w dniu 22.09.2021 roku w legalnych zakładach Superbet?

Jak otrzymać bonus do 100 PLN?

 • Postaw zakład pojedynczy lub akumulowany za minimum 20 PLN na mecze w ramach Ligue 1, Serie A i/lub La Liga.
 • Do oferty kwalifikują się zakłady przedmeczowe, na żywo lub mieszane.
 • Jeśli twój pierwszy zakład spełniający warunki promocji okaże się przegrany, otrzymasz bonus 50% stawki za ten zakład maksymalnie do 100 PLN

Zakład musi zostać zagrany z konta depozytowego na zdarzenia odbywające się w okresie trwania promocji.

Bonus do 100 PLN otrzymasz na swoje konto SuperBet do 48 godzin po zakończeniu promocji.

Graj bez ryzyka – zgarniasz wygrana lub gwarantowany bonus!

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Super Dzień”

 1. W promocji biorą udział Gracze, którzy postawią zakład pojedynczy, lub akumulowany, za minimum 20 PLN, na mecze z rozgrywane w dniu 22.09.2021 roku w ramach Ligue 1, Serie A i/lub La Liga.
 2. W promocji brane są pod uwagę wyłącznie zdarzenia na mecze Ligue 1, Serie A i/lub La Liga rozgrywane w dniu 22.09.2021 roku.
 3. Do oferty kwalifikują się zakłady przedmeczowe, na żywo, mieszane (przedmeczowe i na żywo).
 4. Objęty promocją zakład musi zostać złożony z konta depozytowego i zostać rozliczony do końca dnia, do godziny 23:59.
 5. Tylko kupony postawione i rozliczone, podczas trwania promocji biorą w niej udział.
 6. Jeżeli na promocyjnym kuponie znajdzie się jakiekolwiek inne zdarzenie, niż mecze Ligue 1, Serie A i/lub La Liga w dniu 22.09.2021 roku, nie kwalifikuje się do otrzymania bonusu.
 7. Kupony zawierające mecze z zakładki „Specjalne”, „Gry Karciane” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 8. Do oferty wlicza się wyłącznie pierwszy zakład spełniający warunki promocji. To znaczy, że jeśli gracz postawi zakład za przynajmniej 20 PLN, spełniający warunki promocji, a zakład okaże się wygrany, gracz nie kwalifikuje się do otrzymania bonusu. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon zagrany za stawkę przynajmniej 20 PLN (jeśli kupon jest wygrany klient otrzymuje wygraną, natomiast jeśli kupon jest przegrany, gracz otrzymuje 50% bonus w postaci cashbacku).
 9. Jeśli pierwszy kupon, spełniający warunki promocji, będzie kuponem przegranym, gracz uprawniony jest do otrzymania bonusu w postaci cashbacku.
 10. Kupony anulowane lub zamknięte przy użyciu opcji Cashout nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej Promocji.
 11. Bonus zostanie przyznany wyłącznie za zakłady postawione i rozliczone okresie trwania promocji.
 12. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 13. Tylko jeden bonus może zostać aktywowany na koncie gracza w okresie trwania promocji. Tym samym, jeśli gracz wygra kupon w pierwszym dniu promocji nie może wziąć udziału w promocji w dniu kolejnym.
 14. Minimalna kwota bonusu wynosi 10 PLN.
 15. Maksymalna kwota bonusu wynosi 100 PLN.
 16. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 48 godzin po zakończeniu promocji.
 17. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 18. Bonus ważny jest 3 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 19. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować „Super Dzień”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu “Super Dzień” nie zostaną aktywowane.
 20. Gracz może anulować Bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 21. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 22. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.
 23. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.
 24. Gracz może wziąć udział w promocji „Super Dzień” tylko raz.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

1 thought on “Postaw zakład na mecze Ligue 1, Serie A lub La Liga i odbierz bonus aż do 100 PLN.

Comments are closed.