Silesion.PL

serwis informacyjny

Koniec 10-letniej współpracy między STS a Lechem Poznań

Pilka nozna garnitur

Pilka nozna garnitur

Prezes legalnego bukmachera STS Mateusz Juroszek poinformowało zakończeniu z końcem sezonu 2022/2023 współpracy z poznańskim Lechem. W kwietniu 2023 roku minie 10 lat od momentu, kiedy STS po raz pierwszy pojawiło się na strojach piłkarzy Kolejorza. Był to mecz wygrany 3-1 przeciwko Zagłębiu Lubin, który zapoczątkował serię czterech kolejnych zwycięstw Lecha. Obecnie jest to już czwarta umowa między klubem a STS.

Obecna formuła współpracy między Lechem a STS, w której nasz logotyp widnieje na froncie koszulek meczowych – w naszej ocenie wyczerpała się, a założenia STS zostały zrealizowane. Dlatego też początkiem roku zaproponowaliśmy klubowi jej zmianę. Różnice w celach biznesowych sprawiły, że przedłużenie umowy sponsorskiej nie było jednak możliwe. Dlatego też wraz z końcem obecnego sezonu, zakończy się również 10-letnia współpraca między STS a Lechem Poznań.” – napisał na Twitterze Mateusz Juroszek

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024