Silesion.PL

serwis informacyjny

Kombo Rakieta w PZbuk – 30% więcej

Legalne zakłady bukmacherskie PZBuk podwyższają wygrane na wszystkich spotkaniach tenisowych! Obstawiaj z nami i zyskaj nawet do 30% więcej!

Oferta obejmuje wielokrotne zakłady przedmeczowe na wszytkie spotkania tenisa.

Dodatkowe wygrane nie podlegają wymogom obrotu!

Promocja “Komborakieta” – Zasady i warunki korzystania z oferty

1. Organizatorem promocji „Komborakieta” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl.

2. Promocja „Komborakieta” polega na zwiększeniu wygranej – dodatkowa wygrana – z zakładu wielokrotnego spełniającego konkretne wymagania, określone w niniejszym Regulaminie.

3. Dodatkowe wygrane stanowią określony procent podstawowej wygranej z zakładu w zależności od ilości pozycji na kuponie : – zakład podwójny – 2%, potrójny – 5%, 4-krotny – 7%, 5-krotny – 10%, 6-krotny – 15%, 7-10-krotny – 25%, 11-krotny i więcej – 30 %.

4. Maksymalna kwota dodatkowych wygranych z jednego kuponu może wynieść równowartość 5 000 EUR przeliczoną na PLN według średniego kursu NBP z dnia 24.05.2019.

5. Każde zdarzenie zawarte na kuponie wielokrotnym musi posiadać kurs co najmniej 1.5.

6. Kwota dodatkowych wygranych wynikających z promocji jest każdorazowo podana na kuponie gracza zgodnie z obowiązującymi stawkami.

7. Promocja jest dostępna na wielokrotne zakłady przedmeczowe na tenisa. Oferta może zostać zmieniona w dowolnym momencie.

8. Zakłady, w przypadku których wynik może dać częściową wygraną lub które mogą spowodować zwrot wniesionej stawki (np. remis lub handicap azjatycki) są wykluczone z promocji.

9. Zakłady wielokrotne postawione poprzez zakładkę zakładów systemowych nie są objęte promocją.

10. Zakład postawiony przy pomocy “darmowego zakładu” przyznanego w ramach dowolnej promocji nie jest objęty promocją „Komborakieta”.

11. Zakłady objęte promocją Cash out są wykluczone z promocji.

12. Dodatkowe wygrane z promocji dodawane są do konta gracza niezwłocznie po rozliczeniu zakładu jako oddzielna kwota bez dodatkowych warunków obrotu przed wypłatą.

13. W przypadku zmiany/odwołania jednego lub większej ilości zdarzeń na kuponie, zmiany kursów, błędów na stronie internetowej Organzatora, Pzbuk.pl ma prawo do anulowania dodatkowych wygranych wynikłych z promocji.

14. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą promocję bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.

15. Pzbuk.pl może anulować dodatkowe wygrane wynikające z promocji „Komborakieta” w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.

16. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024