Silesion.PL

serwis informacyjny

Kolekcja modeli rajdowych samochódów – Czeskie DeAgostini

Rajdy samochodowe od wielu lat mają rzesze kibiców, obserwujących swoje ulubione zespoły oraz poszukujących informacji i ciekawostek o znanych kierowcach, samochodach i wyścigach. Czeski oddział De Agostini postanowił zebrać wszystkie te informacje w jednym miejscu – we wciągającym magazynie, który wraz z miniaturą samochodu jest częścią najnowszej kolekcji samochodów wyścigowych Rallye. Kolekcja modeli w skali 1:43 dostępna na terenie Czech.

NrSamochódKierowca/PilotRajdData
1TOYOTA YARIS WRC.O. Tának – M. JárveojaCopec Rally Chile 201916.03.2022
2FORD Fiesta RS WRCS. Ogier – J. IngrassiaRallye Monte Carlo 201830.03.2022
3SKODA FABIA WRCF. SchovánekRallye Monta Carlo 200713.04.2022
4HYUNDAI 120 WRCT. Neuville – N. GilsoulTour de Corse 201927.04.2022

O kolekcji Rajdowe samochody – DeAgostini

Wydawnictwo De Agostini jest najbardziej znane fanom modelarstwa. Kolekcje wydawane przez wydawnictwo od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem. W każdym numerze najnowszej kolekcji RALLYE RACING CAR dowiesz się o jednym konkretnym samochodzie. Oprócz modelu w skali 1:43, do każdego numeru będzie dołączony magazyn, w którym rajdowi kibice poznają szczegóły techniczne każdego auta,kierowcę, pilota oraz wyścigi w których brał udział samochód rajdowy.

O modelach Rajdowe samochody – DeAgostini

Najnowsza kolekcja to po raz pierwszy kompleksowa oferta modeli samochodów rajdowych Mistrzostw Świata w skali 1:43. Każdy model w kolekcji został wykonany z metalu z precyzyjnie wykonanymi elementami plastikowymi. 

Pozostałe wydania prasowe z modelami:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

5 3 Głosowania
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

Ehhh…Czesi to mają i historię motoryzacji i świetną kolekcję modeli.

1
0
Prosimy o komentarz.x