Silesion.PL

serwis informacyjny

Kiedy Polak zostanie królem strzelców Ekstraklasy?

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że najlepsi piłkarze Ekstraklasy co roku odchodzą do innych klubów. Podczas letniego okna transferowego odeszło już wielu czołowych zawodników, którzy grali głównie z przodu. Niewykluczone, że jest to szansa dla ofensywnych piłkarzy z Polski na to, by w końcu powalczyć o koronę króla strzelców.

NAJLEPSZYCH W POPRZEDNIM SEZONIE JUŻ NIE MA

Królem strzelców w sezonie 2019/20 został Christian Gytkjaer, który zdobył 24 bramki. Drugie miejsce zajęli ex-aequo Igor Angulo i Jorge Felix (16 goli). Wiecie, co ich wszystkich łączy? Żadnego z nich w nadchodzącej kampanii nie zobaczymy już na polskich boiskach.

Najskuteczniejszym Polakiem okazał się Jarosław Niezgoda, który zagrał połowę sezonu w barwach Legii Warszawa i 14 razy wpisał się na listę strzelców. Gdyby nie odszedł w zimowym oknie transferowym do Portland Timbers, to powalczyłby z Gytkjaerem o koronę. Mimo wszystko i tak żaden napastnik z naszego kraju nie potrafił go doścignąć. Drugi Piotr Parzyszek zakończył sezon z 12 trafieniami. Trzeci Bartosz Białek zdobył dziewięć bramek.

To właśnie w tej dwójce upatrujemy ewentualnych kandydatów z Polski do zdobycia korony króla strzelców Ekstraklasy w nadchodzącym sezonie. Liczymy też na trafienia Łukasza Zwolińskiego, Aleksandra Buksy i narodzenie się jakiegoś nowego polskiego talentu.

NAPASTNICY Z ZAGRANICY MAJĄ WIĘKSZE SZANSE

Sęk jednak w tym, że w czterech ostatnich sezonach to piłkarze z zagranicy zostawali królami strzelców (w sezonie 2016/17 ex-aequo pierwsze miejsce z Marco Paixao zdobył Marcin Robak). Teraz może być podobnie. Z pewnością w gronie faworytów można umieścić takich piłkarzy, jak Damjan Bohar, Flavio Paixao, Jose Kante, Tomas Pekhart czy Rafael Lopes. Najbardziej jednak zastanawia nas forma Mikaela Ishaka, który zastąpi Gytkjaera oraz Marcosa Alvareza, który trafił do Cracovii. Obaj przeszli do Ekstraklasy z 2. Bundesligi.

BETFAN możecie typować, czy tym razem Polak zostanie królem strzelców Ekstraklasy. Analitycy legalnego polskiego bukmachera sądzą, że stanie się tak na 18%. Sądzicie zatem, że są na to realne szanse?

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024