Silesion.PL

serwis informacyjny

Karbownik pobije rekord Ekstraklasy?

Odejście Michała Karbownika z Legii Warszawa jest już niemal przesądzone. Teraz głównym pytaniem jest nie to, czy odejdzie, ale za jaką kwotę. Jest bardzo duża szansa na to, że 19-latek pobije transferowy rekord Ekstraklasy.

PIEKARSKI JEST PEWNY SWEGO

– Prowadzone są rozmowy, nie zwalniamy tempa. Na pewno padnie rekord Ekstraklasy. I nie będzie to kierunek ani turecki, ani rosyjski – powiedział niedawno w programie „Misja Futbol” na łamach Kanału Sportowego Mariusz Piekarski, menadżer piłkarski, który kieruje karierą Karbownika. Z kolei na początku roku na łamach weszlo.com otwarcie przyznał, że jego zawodnik w zimowym oknie transferowym nigdzie nie odejdzie, ale czeka go bardzo duży transfer na zachód. Jego słowa zaczynają się spełniać.

Co jeszcze zdradził Piekarski? Między innymi to, że chodzi o drużyny, które liczą się w europejskim futbolu i zajmują miejsca w TOP4 swoich lig. Choć bije się o niego pół Europy, największe szanse na Karbownika mają Sevilla oraz Real Betis. Wydaje się, że chodzi głównie o tę pierwszą ekipę, bo ona najbardziej pasuje do opisu. Betis jest na dopiero 12. miejscu w tabeli La Liga. O tym, że poważnie interesują się nim hiszpańskie kluby pisze nawet tamtejsze „Estadio Deportivo”. Z kolei „Przegląd Sportowy” informuje o Club Brugge, PSV Eindhoven i Sportingu. Są to nieco mniej atrakcyjne drużyny, ale nadal będące o dwie półki wyżej od Legii.

KARBOWNIK POBIJE REKORD?

Według ich informacji Legia żąda za swojego gracza od 8 do 10 milionów euro. Z kolei Piekarski dodał, że na pewno padnie rekord Ekstraklasy. W BETFAN zresztą możecie obstawić, czy tak się faktycznie stanie. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali na to naprawdę atrakcyjny kurs. Ten scenariusz się sprawdzi, jeśli Karbownik odejdzie za więcej niż 7 milionów euro. Gdyby nie obecna pandemia, byłby to pewniak. Teraz nadal są na to spore szanse, ale wiele najlepszych klubów nawet wydanie takiej kwoty przemyśli kilka razy w obliczu aktualnego kryzysu.

Przypomnijmy, że na razie najdroższym piłkarzem sprzedanym z Ekstraklasy jest Majecki, który latem odejdzie do AS Monaco za wspomniane 7 mln euro. Właściwie już teraz jest zawodnikiem francuskiego klubu, ale Legia dogadała się z nimi, że do końca sezonu będzie wypożyczony do „Wojskowych”. Karbownik ma przed sobą świetlaną przyszłość. Jeśli nadal będzie się rozwijał w takim tempie, szybko wywalczy sobie miejsce w dowolnej drużynie z Sevilli oraz powołanie na Mistrzostwa Europy od Jerzego Brzęczka. Mamy tylko nadzieję, że powtórzy on drogę Roberta Lewandowskiego, a nie Bartosza Kapustki.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024