Silesion.PL

serwis informacyjny

BLIK ONE-CLICK. Jeszcze szybsze wpłaty w Superbet!

Blick one click Jeszcze szybsze wplaty w Superbet

Blick one click Jeszcze szybsze wplaty w Superbet

Biorąc pod uwagę fakt, że BLIK jest najczęściej wybieraną formą płatności dla transakcji w sieci, w Superbet uruchomiono jeszcze lepszą opcję dla tego rozwiązania!

BLIK ONE-CLICK bo o tym mówimy, skraca ścieżkę płatności, co z kolei przyspiesza finalizację tej transakcji! Wystarczy, że po zalogowaniu na konto gracza w zakładce „Wpłata” wybierzesz możliwość zdeponowania środków za pomocą BLIK-a.

Przy pierwszej transakcji zostaniesz jeszcze poproszony o 6 cyfrowy kod BLIK, niemniej system da Ci możliwość zapamiętania Superbet jako serwisu dla płatności BLIK ONE-CLICK. Jeśli wyrazisz zgodę, każdy kolejny depozyt, przy użyciu tej opcji wykonasz już bez tego 6-cyfrowego kodu!

Sprawdź tylko czy masz zaznaczoną opcję „TAK” dla tej transakcji:

„Pomiń 6-cyfrowy kod BLIK dla Twoich kolejnych płatności poprzez wybór opcji BLIK ONE-CLICK”

Dzięki tej prostej funkcji minimalizowane jest ryzyko dokonywania niechcianych lub nieautoryzowanych transakcji przez osoby do tego nieupoważnione!

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Superbet to legalnie działający w Polsce bukmacher. Posiada zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez Internet oraz na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

Co to jest BLIK?

BLIK to sposób płatności dostępny w aplikacji mobilnej Alior Banku, Banku Millennium, Santander Bank Polska, ING Banku Śląskiego, mBanku, PKO Banku Polskiego, Getin Banku, Noble Banku, BNP Paribas, Credit Agricole, Banku Pekao S.A., Spółdzielczej Grupy Bankowej, Banku BPS, Nest Banku i EnveloBanku.

Kto może korzystać z BLIKa?

Z BLIKA mogą korzystać wszyscy, którzy mają aplikacją mobilną jednego z banków: Alior Banku, Banku Millennium, Santander Bank Polska, ING Banku Śląski, mBanku, PKO Banku Polski, Getin Banku, Noble Banku, BNP Paribas, Credit Agricole, Banku Pekao S.A., Spółdzielczej Grupy Bankowej, Banku BPS, Nest Banku i EnveloBanku.

Na jakich telefonach działa BLIK?

BLIK działa na wszystkich urządzeniach z Androidem i iOS. Do korzystania z BLIKA niezbędne jest połączenie z internetem (pakiet danych lub Wi-Fi).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024