Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs 20.00 na wygraną Włoch albo Anglii w Superbet

Kurs 20.00 na wygrana Wloch albo Anglii w Superbet

Kurs 20.00 na wygrana Wloch albo Anglii w Superbet

W niedzielę 11 lipca w meczu o złoto zmierzą się Włochy z Anglią. Finał EURO 2020 rozpocznie się o godzinie 21:00.

Załóż konto w Superbet z kodem LEGBUK, wpłać pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 zł i wnieś swój pierwszy zakład singiel na wygraną Włoch albo Anglii w regulaminowym czasie stawiając maksymalnie 10 zł. Jeżeli trafisz, otrzymasz wygraną z kuponu oraz bonus w postaci wygranego zakładu z kursem 20.00.

Na start w Superbet otrzymujesz bonus 50 zł, a jeżeli pierwszy tydzień gry zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 500 zł.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Regulamin Promocji „Kurs 20.00 na wygraną Włoch albo Anglii”

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Kurs 20.00 na wygraną Włoch albo Anglii”

 1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 2. Na kuponie musi znajdować się typ na wygraną w regulaminowym czasie (zakład z grupy „1 albo 2” lub „Super Mecz – SM-1 albo SM-2”) Włoch albo Anglii.
 3. Bonus to powiększony kurs w wysokości 20.00 na wygraną Włoch albo Anglii w regulaminowym czasie gry z uwzględnieniem, że maksymalna stawka zakładu to 10 PLN.Przykład pierwszy: Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta w wysokości 10 PLN na zwycięstwo Włoch w regulaminowym czasie gry po regularnym kursie w ofercie (np. 3.00) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, Gracz otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 173,60 PLN.Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:
  • Stawka klienta = 10 PLN – 1.2 PLN (12% podatku) = 8.8 PLN
  • Kurs na zwycięstwo Włoch = 3.00
  • Bonus w postaci powiększonego kursu = 20
  • Kwota wygranej za kupon = 8.8 PLN * 3.00 = 26,40 PLN
  • Kwota bonusu = 10 PLN *20 = 200 PLN – 26,40 PLN = 173,60 PLNPrzykład drugi: Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta w wysokości 10 PLN na zwycięstwo Anglii w regulaminowym czasie gry po regularnym kursie w ofercie (np. 2.70) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, Gracz otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 176,24 PLN.Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:
  • Stawka klienta = 10 PLN – 1.2 PLN (12% podatku) = 8.8 PLN
  • Kurs na zwycięstwo Anglii = 2.70
  • Bonus w postaci powiększonego kursu = 20
  • Kwota wygranej za kupon = 8.8 PLN * 2.70 = 23,76 PLN
  • Kwota bonusu = 10 PLN *20 = 200 PLN – 23,76 PLN = 176,24 PLN
 4. Jeżeli stawka kuponu przekroczy 10 PLN, na poczet obliczeń kwoty bonusu zostanie uwzględniona kwota 10 PLN.
 5. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 6. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
 7. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 8. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 9. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Kurs 20.00 na wygraną Włoch albo Anglii”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Kurs 20.00 na wygraną Włoch albo Anglii” nie zostaną aktywowane.
 10. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 11. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Kurs 20.00 na wygraną Włoch albo Anglii” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 12. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

Zasady Obrotu Bonusem z Promocji „Kurs 20.00 na wygraną Włoch albo Anglii”

 1. Bonus można wykorzystać na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.80.
 2. Bonus można wykorzystać na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.80 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.30.
 3. Bonus można wykorzystać na zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.80.
 4. Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.
 5. Bonus nie może być wykorzystany do umieszczenia kuponów zawierających mecze z „Super Kursy” lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.
 6. Bonus nie może być także wykorzystany na kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego.
 7. Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz dokona 3-krotnego obrotu wartością bonusu (zakłady zaliczają się do Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza).
 8. Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 7 dni od daty jego zaakceptowania, wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.
 9. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.
 10. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023