Silesion.PL

serwis informacyjny

Superbet otwiera flagową agencję w projekcie biurowym CityGate w Bukareszcie

Superbet otwiera flagowa agencje w projekcie biurowym CityGate w Bukareszcie

Superbet otwiera flagowa agencje w projekcie biurowym CityGate w Bukareszcie

Superbet, największy operator zakładów sportowych w Rumunii, obecny w ponad 1000 agencji w kraju, otworzył nową lokalizację w ramach projektu City Gate w Bukareszcie, w ramach transakcji, w której pośredniczyła firma doradcza Cushman & Wakefield Echinox.

Otwarcie najnowszej lokalizacji Superbet o powierzchni 264 metrów kwadratowych jest 17. lokalizacją otwartą w 2021 roku. Projekt City Gate zlokalizowany jest w północnej części Bukaresztu, w Piaţa Presei Libere i obejmuje dwa 18-kondygnacyjne wieże biurowe klasy A, posiadające certyfikat LEED Gold oraz najemcy tacy jak: Telekom, Rompetrol, E.ON, Chimcomplex, Bank of China.

„Firma z rozległą lokalną siecią handlową, taka jak Superbet, potrzebuje nowoczesnej, kultowej przestrzeni, która z jednej strony odzwierciedla siłę biznesu, ale także chęć zaoferowania swoim klientom nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni, idealnej do spotkań towarzyskich i rozrywki”. deklaruje Maria Badea, Leasing Manager GTC Romania , jeden z największych właścicieli powierzchni biurowych w Bukareszcie, który ma w swoim portfolio projekty City Gate, biurowce Premium Point, Premium Plaza oraz Cascade Center w COB (Central Business District) .

„Koncepcja agencji Superbet Flagship kładzie nacisk na nowe doświadczenia dla klientów, w ramach, które łączą przyjemność obstawiania i spotkań towarzyskich z usługami premium i najnowocześniejszymi technologiami. Decyzja o zleceniu lokalizacji w City Gate została podjęta w oparciu o określone kryteria wyboru (położenie, powierzchnia, widoczność), mający istotny wkład w sukces tego projektu, który dokona przejścia na nową scenę Superbet 2.0” – wyjaśniła Alma Chiriac , Kierownik Działu Nieruchomości Superbet

„Marka Superbet ma miliony fanów w całym kraju i kilkaset tysięcy w Bukareszcie. Po trudnym roku, w którym dystans społeczny oddalał nas od siebie, Superbet postanowił zainaugurować dla nich specjalną przestrzeń, w której obstawianie stałoby się właściwie pełną rozrywką. Ludzie wejdą do miejsca, w którym będą mogli stawiać zakłady, oglądać konkursy, spotykać się, jak w ogromnym salonie, w którym więź między ludźmi jest umieszczona na górze”, kontynuuje historię nowej flagowej agencji Cristian Gheorghiță, Group Employee Communications Director Superbet .

Superbet jest największym operatorem zakładów sportowych w Rumunii i znajduje się w pierwszej trzydziestce na świecie, według corocznego rankingu Top 50 z 50 najważniejszych międzynarodowych firm. Założony w 2008 roku przez Sachę Dragic, obecnie Prezesa Wykonawczego Grupy Superbet, Superbet odnotował w 2020 roku obroty w wysokości prawie 300 milionów euro. Zatrudniająca ponad 4000 pracowników grupa prowadzi bezpośrednią działalność w Rumunii i Polsce oraz biura w sześciu innych krajach. Do 2021 r. Superbet prowadził sieć prawie 1000 agencji w całym kraju (i 80 w Polsce). W 2019 roku firma pozyskała strategiczną inwestycję w wysokości 175 milionów euro od Blackstone Tactical Opportunities (BTO), części Blackstone Group, amerykańskiego funduszu inwestycyjnego i jednego z największych na świecie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024