Silesion.PL

serwis informacyjny

Ile w weekend otwarcia zarobi Toy Story 4?

Już za moment w USA pojawi się długo wyczekiwana kontynuacja historii najsłynniejszych zabawek na świecie – Toy Story w czwartej odsłonie. Tom Hanks, który w oryginale podkłada głos dla “Chudego” przyznał w jednym z wywiadów, że miał problem ze swoimi kwestiami pod koniec, gdyż najzwyczajniej w świecie łamał mu się głos. Tak podobno wzruszająca jest końcówka filmu, który w Stanach ma premierę już w najbliższy weekend. Toy Story było pierwszym filmem od studia Pixar, które trafiło na ekrany kin.

Jak myślicie, ile fanów (a na pewno takich nie brakuje) zgromadzi ten film w nadchodzący weekend w USA? Z ofertą takiego własnie zakładu zaprezentował się najmłodszy legalny bukmacher w Polsce czyli BetFan:

Ile zarobi w weekend otwarcia (21-23.06.2019r.) w USA film “Toy Story 4”?

  • 155.000.000$ i poniżej – 1.83
  • 155.000.001$ i powyżej – 1.83

Całą uwagę Chudego zawsze pochłaniała przede wszystkim opieka nad Andym, a potem nad Bonnie. Ale kiedy w pokoju Bonnie pojawia się nowa zabawka o imieniu Sztuciek, wielka wyprawa ze starymi i nowymi znajomymi u boku pokaże Chudemu, jak wielki może być świat dla zabawki. Sam Sztuciek — projekt rękodzielniczy będący połączeniem łyżki z widelcem — bynajmniej nie uważa się za zabawkę i najchętniej w ogóle zrezygnowałby z udziału w przygodzie.

Wyreżyserowany przez Josha Cooleya i wyprodukowany przez Jonasa Riverę oraz Marka Nielsena kultowy film wytwórni Disney•Pixar „Toy Story” powraca na ekrany już po raz czwarty.

Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonni. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonni pojawia się nowa zabawka, Sztuciek, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla zwykłej zabawki…

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024