Silesion.PL

serwis informacyjny

I wszystko gra – nowy spot bukmachera forBET w TV

Chodzą słuchy, że pokochaliście poprzednią, śpiewaną kampanię reklamową forBET (kibice z Arturem Borucem w pubie spiewają tekst Lady Pank “zawsze tam gdzie Ty”),

ale wszystko kiedyś się kończy i przyszedł czas na małe zmiany… prezentujemy zatem najnowszą kampanię która mamy nadzieję również przypadnie Wam do gustu 🙂

forBET zakłady bukmacherskie jako legalny polski bukmacher od lat wyróżnia się kreatywnością na rynku rozrywkowym posiadając zawsze szeroką ofertę na większość wydarzeń sportowych, zakłady LIVE czy zyskujące coraz większą popularność sporty wirtualne.

Jako jedyny bukmacher w Polsce mocno stawiamy na piłkę amatorską, dzięki czemu w specjalnej, dedykowanej ofercie #RegioBET znaleźć można mecze drużyn nawet z najniższych klas rozgrywkowych.

Staramy się być „zawsze tam gdzie Ty”, dlatego dzięki innowacyjnej aplikacji mobilnej, nasi gracze mogą wygodnie zagrać w dowolnej chwili dnia, a przystępna oferta sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

forBET – I wszystko gra!

Wczoraj poznaliśmy Janusza – (nie)zwykłego, sympatycznego szympansa a zarazem ambasadora zakładów bukmacherskich forBET

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023