Silesion.PL

serwis informacyjny

HYPE MMA by Fame – gala sportów walki dla “mikro influenserów”

Fame MMA rusza z kolejnym dużym projektem. Nitrozyniak, Wojtek Gola, Boxdel, powołali do zycia HYPE powered by FAME. W załóżeniu Hype ma być cykliczną ligą, która mogłaby się odbywać nawet 10 razy w roku.

Właśnie startujemy z nowym projektem. Będą szalone pomysły, nowe rozwiązania i super fighty. Będzie dwóch włodarzy, Boxdel i ja, ale nie tylko, bo dołączy do nas nasz dobry ziomeczek Nitro – napisał na swoim story Wojtek Gola.

Startuje nasz nowy produkt, gdzie do wygrania będzie gruby jak ja kontrakt właśnie w Fame. Produkt będzie nazywać się „Hype, powered by Fame” – dodał Michał “Boxdel: Baron.

O Hype poinformował również Nitro:

Zadzwonił do mnie Wojtek oraz Boxdel i powiedzieli „Sergiusz, potrzebujemy cię w naszym składzie”. Zostałem włodarzem i już nie jestem tylko bezbekiem. Jestem potężnym, trzecim włodarzem w nowo powstałej organizacji, która będzie przedsionkiem do Fame MMA – powiedział Nitrozyniak

– Wraz z Fame MMA stworzyliśmy nową ligę mikroinfluencerów, mniejszych twórców, na której zobaczymy też super fighty. Chcielibyśmy dać szansę młodszym twórcom. – poinformował Wojtek Gola podczas II konferencji Fame MMA 9.

– Będzie to projekt widowiskowy, bo chcemy zastosować nowe rozwiązania. Możliwe, że również nowe areny. – powiedział na niedzienej konferencji Boxdel.

– Hype MMA to nowo powstała pod federacja dla mniejszych twórców, ale która będzie stosować nowe rozwiązania technologiczne. Na Hype będziemy po prostu testować wiele rzeczy i super freak fightów jak np. Wiewiór vs Handke. Czy też walka sumo z małym, ktoś grubszy z kimś chudszym. Dwóch kulturystów na jakiegoś pro figtera. Pomysłów mamy od groma i projekt na pewno dojdzie do skutku. – mówi Boxdel w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim.

Na stronie internetowej HYPE MMA znaleźć możemy więcej informacji na ten temat. Dostępny jest również formularz zgłoszeniowy dla chętnych.

Czym jest HYPE?

„HYPE™ to system rozgrywek stworzony dla nowych, młodych twórców. Szukamy talentów, które zelektryzują polską scenę social media. Do wygrania jest gruby kontrakt w FAME MMA. Szalone pomysły, zupełnie odmieniona scenografia i nowe rozwiązania, których wcześniej w Federacji nie widzieliście. Już niebawem zobaczycie coś naprawdę wyjątkowego, co przygotowywaliśmy dla Was przez długi czas.”

Dla kogo jest ten projekt?

„Jeżeli jesteś youtuberem, tiktokerem, streamujesz na Twitchu lub rozwijasz swój kanał na Instagramie czy Facebooku, ale przede wszystkim masz zajawkę na sztuki walki i chcesz prawdziwego fame’u, odezwij się do nas. Masz szansę wziąć udział w projekcie, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Prawdziwy fame i kontrakt na 5 walk czekają właśnie na Ciebie!”

Superfights

„Dla naszych widzów przygotowaliśmy super fighty, które podkręcą widowisko i dodadzą mu prestiżu. Rozgrywki HYPE będą odbywały się raz w miesiącu. Będzie naprawdę gorąco! Już niebawem ogłosimy pierwszą mini-galę HYPE. Śledźcie nasze profile społecznościowe i bądźcie na bieżąco.”

Co to jest Hype MMA?

HypeMMA to system rozgrywek stworzony dla nowych, młodych twórców, którzy zelektryzują polską scenę social media. Do wygrania będzie kontrakt w FAME MMA. Szalone pomysły, zupełnie odmieniona scenografia i nowe rozwiązania, których wcześniej w Federacji nie widzieliście.Kto wystapi na gali Hype MMA?

Dla youtuberów, tiktokerów, streamerów na Twitchu i influenserów na Instagramie czy Facebooku z mniejszymi zasięgami. Do wygrania kontrakt na 5 walk dla “mikro influenserów”.Kiedy odbędzie się gala Hype MMA?

Rozgrywki HYPE będą odbywały się raz w miesiącu.

Co to jest Hype MMA?

HypeMMA to system rozgrywek stworzony dla nowych, młodych twórców, którzy zelektryzują polską scenę social media. Do wygrania będzie kontrakt w FAME MMA. Szalone pomysły, zupełnie odmieniona scenografia i nowe rozwiązania, których wcześniej w Federacji nie widzieliście.

Kto wystapi na gali Hype MMA?

HypeMMA stworzono dla youtuberów, tiktokerów, streamerów na Twitchu i influenserów na Instagramie czy Facebooku z mniejszymi zasięgami. Do wygrania kontrakt na 5 walk dla “mikro influenserów”.

Kiedy odbędzie się gala Hype MMA?

Rozgrywki HYPE będą odbywały się raz w miesiącu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024