Silesion.PL

serwis informacyjny

Fame MMA 10 – karta walk

Podczas konferencji prasową przed galą FAME MMA 9 poznaliśmy oficjalnie pojedynek wieczoru jubileuszowej 10 gali FAME MMA. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, Norman Parke skrzyżuje rękawice z Kasjuszem Życińskim “Don Kasjo”. Będzie to starcie na zasadach boksu. Na 10 gali zobaczymy także Dawida Malczyńskiego, który stanie w obronie tytułu mistrzowskiego z Adrianem Polańskim. Jubileuszowa, bo dziesiąta już gala FAME MMA 10 odbędzie się 17 kwietnia 2021. Aktualizacja: Gala FAME MMA 10 została przełożona na maj 2021

Fame MMA 1015 maja 2021
Walka wieczoruKasjusz “Don Kasjo” ŻycińskiNorman Parkeo sztabkę złota
Co-main eventMarcin DubielCezary Nykiel
Marta “Linkimaster” LinkiewiczKamila “Kamiszka” Wybrańczyko pas kategorii koguciej do 61,2 kg
Adrian “Polak”” PolańskiDawid Malczyńskio pas kategorii półśredniej do 77,1 kg
Arkadiusz „Aroy” TańculaMateusz Murański

Na Fame MMA 10 dojdzie do walki dwóch uczestników programu Top Model. W oktagonie zmierzą się Michał Gała i Mikołaj Śmieszek. Zawalczy też Mateusz Murański, czyli aktor grający Adka w serialu Lombard. Jego rywalem będzie Arkadiusz Tańcula. Natomiast Marta Linkiewicz “Linkimaster” stoczy walkę o pas mistrzowski ze zwyciężczynią walki kobiet Zusje vs Kamila Wybrańczyk.

Ta walka nie może się odbyć na terytorium Polski, ze względu na zobowiązania kontraktowe Normana Parke. Starcie to odbędzie się poza krajem, aby z tymi ograniczeniami być w zgodzie” – wyznał w rozmowie z “Super Expressem” Krzysztof Rozpara. Wszystko wskazuje więc na to, że gala FAME MMA 10 odbędzie się poza Polską.

Zakłady związane z MMA możesz obstawiać w legalnych zakładach Superbet

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbet z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

[wyłącz Adblock’a/uBlock’a jeśi nie widzisz oferty]

Karta walk gali FAME MMA 10 

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:

  • Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
  • Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
  • Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
  • Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
  • Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
  • Piotr Pająk vs Gamou Fall
  • Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
  • Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Gala FAME MMA 10 przełożona została z 17 kwietnia na 15 maja 2021 roku i transmitowana będzie tylko w systemie PPV (Pay Per Viev). Dostep jest płatny i kosztuje 19.90 zł. Aby śledzić Fame MMA 8 na żywo w sieci, prawa do transmisji w internecie online można nabyć poprzez wykupienie systemu „pay-per-view” od 19,99 PLN.

Jak obstawiać Fame MMA w zakładach bukmacherskich?

Obstawianie zakładów przed walką wymaga od nas dokładnego rozeznania sytuacji danego zawodnika. Na początku trzeba obowiązkowo sprawdzić jak wyglądały rozstrzygnięcia w poprzednich walkach. Od tego czy zawodnik wygrywa głównie za pomocą nokautów, czy liczy na większą ilość punktów może zależeć cała nasza strategia obstawiania. Każdy z zawodników prezentuje swój własny odrębny styl, który najlepiej zobaczyć oglądając filmiki z poprzednich gal. Przyjmijmy np., że zawodnik A lubi zwyciężać za pomocą nokautów i robi to bardzo szybko. Zawodnik B tymczasem nie lubi walczyć w stójce i zawsze próbuje sprowadzić swojego przeciwnika do parteru. Walka taka zakończy się raczej remisem i rozstrzygnięciem punktowym. Dlaczego? Dlatego, że żaden z zawodników nie będzie chciał wdawać się w bójkę w sytuacji za którą nie przepada, więc zanim dojdzie do jakichś większych akcji, walka powinna mieć się już ku końcowi. Ogromne znaczenie ma także sam cel tej walki. Jeśli jest to walka o tytuł, to z pewnością dużo bardziej zdeterminowany będzie zawodnik, który nie posiada pasa i chce wszystkim udowodnić swoje umiejętności. Z drugiej zaś strony jeśli wszyscy uważają właściciela pasa za przypadkowego zdobywcę, to na pewno będzie on chciał pokazać wszystkim na co go stać. Jak widać nie jest to takie proste.

Dołącz do Betclic pierwszym zakładem bez ryzyka nawet do 550 zł! Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz kod: LEGALNYPL, wpłacisz depozyt, obstawisz swój pierwszy kupon, a jeśli okaże się przegrany, otrzymasz cashback.

Fame MMA 10 – kiedy?

Gala FAME MMA 10 rozpocznie się w sobotę 15 maja 2021 roku o godzinie 19:30

FAME MMA 10 – kto walczy?

Podczas jubileuszowej gali Norman Parke skrzyżuje rękawice z Kasjuszem Życińskim (boks). Zobaczymy także Dawida Malczyńskiego, z Adrianem Polańskim.
Karta walk gali FAME MMA 10:
– Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej
– Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
– Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
– Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
– Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
– Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
– Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
– Piotr Pająk vs Gamou Fall
– Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
– Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Gdzie oglądać Fame MMA 10?

Gala mieszanych sztuk walki z udziałem celebrytów czyli freak fights FAME MMA 10 transmitowana będzie 15.05.2021 wyłącznie w systemie PPV (Pay Per Viev). Dostep jest płatny i kosztuje 19.90 zł.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024