Silesion.PL

serwis informacyjny

Hokej: w czwartek bezpłatna transmisja meczu Re-Plast Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie

transmisja meczu Re Plast Unia Oswiecim JKH GKS Jastrzebie

transmisja meczu Re Plast Unia Oswiecim JKH GKS Jastrzebie

W świąteczny czwartek, 6 stycznia rozpocznie się 33. kolejka Polskiej Hokej Ligi. W Oświęcimiu gospodarze zmierzą się z JKH GKS Jastrzębie. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00 i będzie transmitowany bezpłatnie w serwisie YouTube Polskiego Hokeja.

Obie drużyny są ostatnio w dobrej formie. We wtorek, 4 stycznia w 32. kolejce Re-Plast Unia Oświęcim wygrała w efektownym stylu dziewiąty mecz z rzędu w PHL! Biało-niebiescy pokonali na wyjeździe Zagłębie Sosnowiec 7:3 i umocnili się na pozycji lidera. Obecnie Unia ma 10 punktów przewagi nad drugim w tabeli GKS Katowice i aż 15 punktów więcej od trzeciego JKH.

Jastrzębianie nowy rok również rozpoczęli dobrze. We wtorek poradzili sobie na Jastorze z KH Energa Toruń, wygrywając 3:1. Decydująca była pierwsza tercja, w której bramki zdobyli Dominik Paś i Arturs Sevcenko. Reprezentant Polski miał także udział przy bramce na 3:1. Paś zaliczył asystę przy bramce Arkadiusza Kostka.

Trzy dotychczasowe mecze w tym sezonie wygrała drużyna z Oświęcimia. W 6. kolejce było 4:2, w 15. kolejce 5:2, a w 24. 5:1.

Transmisja w serwisie YouTube rozpocznie się już o godz. 17:15, bo mecz poprzedzi Magazyn Hokejowy. Spotkanie w Oświęcimiu zaplanowane jest na godzinę 18:00.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).