Silesion.PL

serwis informacyjny

33. kolejka PHL: Mistrz Polski pokonał lidera

unia oswiecim gks jastrzebie styczen 2022 hokej

unia oswiecim gks jastrzebie styczen 2022 hokej

W hitowym meczu Re-Plast Unia Oświęcim przegrała u siebie z JKH GKS Jastrzębie 2:5. Jastrzębianie przerwali znakomitą serię Unii, która przed tym spotkaniem miała dziewięć zwycięstw z rzędu. W piątek, 7 stycznia odbędą się dwa mecze PHL.

W świąteczny czwartek rozpoczęła się 33. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Mecz, który był transmitowany bezpłatnie w serwisie YouTube, był ciekawy i stał na dobrym poziomie. Decydująca była druga tercja. Po pierwszej na tablicy wyników widniał rezultat 1:1. W drugiej tercji gole dla mistrzów Polski strzelili Martin Kasperlik i Vitalijs Pavlovs. W trzeciej wynik podwyższył na 4:1 dobrze dysponowany reprezentant Polski Dominik Paś. W końcówce Daniil Orekhin zdobył bramkę, a ostatnie słowo należało do jastrzębian. Trener Unii wycofał bramkarza i Frenks Razgals skierował krążek do pustej bramki. Jastrzębianie wygrali z liderem PHL 5:2 i przerwali znakomitą serię Unii, która przed tym spotkanie miała dziewięć kolejnych zwycięstw. 

W piątek, 7 stycznia odbędą się dwa spotkania w ramach 33. kolejki. O godz. 18 Tauron Podhale Nowy Targ zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec a o godz. 18:30 GKS Katowice podejmować będzie GKS Tychy. Obydwa spotkania będą transmitowane na platformie polskihokej.tv.

33. kolejka Polskiej Hokej Ligi

  • Re-Plast Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie 2:5 (1:1, 0:2, 1:2)

Da Costa 13, Orekhin 59 – Bryk 6, Kasperlik 26, Pavlovs 33, Paś 45, Razgals 60

Kolejne mecze 33. kolejki

Piątek, 7 stycznia

  • Tauron Podhale Nowy Targ – Zagłębie Sosnowiec, godz. 18:00
  • GKS Katowice – GKS Tychy, godz. 18:30

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author