Silesion.PL

serwis informacyjny

Hokej: w czwartek bezpłatna transmisja meczu GKS Tychy – Zagłębie

Magazyn Hokejowy 9.12. oraz mecz GKS TYCHY ZAGLEBIE SOSNOWIEC

Magazyn Hokejowy 9.12. oraz mecz GKS TYCHY ZAGLEBIE SOSNOWIEC

W czwartek, 9 grudnia rozpocznie się 29. kolejka Polskiej Hokej Ligi. W Tychach gospodarze zmierzą się z Zagłębiem Sosnowiec. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00 i będzie transmitowany bezpłatnie w serwisie YouTube Polskiego Hokeja.

Gospodarze będą chcieli po ostatniej, dotkliwej porażce z Ciarko STS Sanok 2:7, wrócić na zwycięską ścieżkę. Do meczu z sanoczanami z reguły GKS Tychy wygrywał, dzięki czemu wspiął się na 3. miejsce w tabeli i raczej ostatniego słowa jeszcze nie powiedział. 

Zespół z Sosnowca przyjedzie do Tychów z zamiarem powalczenia o punkty. W ostatniej kolejce sosnowiczanie przegrali po zaciętym boju z Comarch Cracovią 1:2. Wcześniej, po rzutach karnych, z JKH GKS Jastrzębie, choć na tle mistrza Polski zawodnicy z Sosnowca prezentowali się naprawdę dobrze. Co ciekawe zresztą, bardzo często podopieczni trenera Grzegorza Klicha potrafili napsuć krwi faworytom, o czym niejednokrotnie przekonało się wspomniane wcześniej JKH GKS Jastrzębie, Unia Oświęcim czy GKS Katowice. Zawsze jednak brakowało przysłowiowej kropki nad “i”. 

Transmisja w serwisie YouTube rozpocznie się już o godz. 17:15, bo mecz poprzedzi Magazyn Hokejowy. Spotkanie w Tychach zaplanowane jest na godzinę 18:00.

Link do transmisji – MECZ

Harmonogram pozostałych czwartkowych meczów PHL IV rundy, które będą transmitowane bezpłatnie

33. kolejka, 6 stycznia, Re-Plast Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie 

35. kolejka, 13 stycznia, KH Energa Toruń – GKS Katowice 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author