Silesion.PL

serwis informacyjny

PHL: Wyznaczono terminy dwóch przełożonych spotkań GKS Katowice

14. kolejka Polskiej Hokej Ligi 2021 22 GKS Katowice cracovia

14. kolejka Polskiej Hokej Ligi 2021 22 GKS Katowice cracovia

Wyznaczono terminy dwóch przełożonych spotkań drużyny GKS Katowice. Katowiczanie z Unią Oświęcim zagrają 17 grudnia, a z Tauron Podhalem Nowy Targ 30 grudnia.

Przypomnijmy, że względu na wykrycie u dwóch zawodników GKSu Katowice koronawirusa oraz nałożenie przez Sanepid kwarantanny na kolejnych, cztery spotkania dotychczasowego lidera Polskiej Hokej Ligi zostały przełożone. Wyznaczono już terminy dwóch zaległych spotkań.

Wyjazdowe spotkanie z Unią Oświęcim zostanie rozegrane 17 grudnia (piątek) o godz. 19. Spotkanie z Tauron Podhalem Nowy Targ, którego katowiczanie będą gospodarzem, przełożono na 30 grudnia (czwartek), na godz. 18.30. 

Wkrótce zostaną ustalone terminy pozostałych dwóch spotkań, w których rywalami GKSu miały być Ciarko STS Sanok (dom) oraz Zagłębia Sosnowiec (wyjazd). 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024