Silesion.PL

serwis informacyjny

PHL: Wyznaczono terminy dwóch przełożonych spotkań GKS Katowice

Wyznaczono terminy dwóch przełożonych spotkań drużyny GKS Katowice. Katowiczanie z Unią Oświęcim zagrają 17 grudnia, a z Tauron Podhalem Nowy Targ 30 grudnia.

Przypomnijmy, że względu na wykrycie u dwóch zawodników GKSu Katowice koronawirusa oraz nałożenie przez Sanepid kwarantanny na kolejnych, cztery spotkania dotychczasowego lidera Polskiej Hokej Ligi zostały przełożone. Wyznaczono już terminy dwóch zaległych spotkań.

Wyjazdowe spotkanie z Unią Oświęcim zostanie rozegrane 17 grudnia (piątek) o godz. 19. Spotkanie z Tauron Podhalem Nowy Targ, którego katowiczanie będą gospodarzem, przełożono na 30 grudnia (czwartek), na godz. 18.30. 

Wkrótce zostaną ustalone terminy pozostałych dwóch spotkań, w których rywalami GKSu miały być Ciarko STS Sanok (dom) oraz Zagłębia Sosnowiec (wyjazd). 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).