Silesion.PL

serwis informacyjny

HBO zaprezentowało zwiastun serialu The Last of Us

HBO zaprezentowalo zwiastun serialu The Last of Us

HBO zaprezentowalo zwiastun serialu The Last of Us

HBO w końcu zaprezentowało pierwszy zwiastun długo oczekiwanej telewizyjnej adaptacji The Last of Us , gry wideo studia Naughty Dog. The Last of Us jest uznawana za jedną z najlepszych i najsłynniejszych gier na wyłączność konsol PlayStation. Nowy zwiastun został wydany w ramach Outbreak Day, znanego również jako The Last of Us Day, corocznego święta marki prowadzonej przez dewelopera Naughty Dog. Serial The Last of Us ma mieć premierę w HBO w 2023 roku. Zobacz zwiastun poniżej:

Nowy zwiastun przedstawia Pedro Pascala jako Joela, mężczyznę w średnim wieku w czasie panowania śmiertelnego wirusa, który prawie wyniszczył ludzkość. Podobnie jak w oryginalnej grze, seria będzie podążać za Joelem, który eskortuje Ellie Belli Ramsey do laboratorium, w którym naukowcy mogą badać jej krew. Ponieważ Ellie jest najwyraźniej odporna na wirusa, jej ciało może być kluczem do znalezienia lekarstwa i odzyskania społeczeństwa. The Last of Us podąża za Joe i Ellie, gdy przemierzają ruiny Stanów Zjednoczonych, unikając agresywnych Zarażonych. W tym samym czasie muszą też radzić sobie z innymi ocalałymi, ponieważ niektórzy z nich są gotowi zrobić wszystko, aby zebrać zasoby i zapewnić sobie przetrwanie.

screen z gry The Last of Us / Naughty Dog

Chociaż w dzisiejszych czasach jest mnóstwo historii o zombie, The Last of Us podbił serca milionów fanów dzięki bardzo emocjonalnej historii Joela i Ellie. Zwiastun pokazuje, że adaptacja serialu HBO będzie trzymać się blisko gry, z niektórymi lokacjami doskonale odwzorowanymi dla telewizji. Jednak przede wszystkim pokazuje, jak perfekcyjni są Pascal i Ramsey do ról, które grają. W The Last of Us HBO występuje również Storm Reid jako Riley Abel, kolejna osoba, która była głównym bohaterem DLC do pierwszej gry, The Last of Us: Left Behind . Oznacza to, że serial wyjdzie poza oryginalną historię gry, rozszerzając się na uniwersum stworzone przez Naughty Dog. W obsadzie serialu znaleźli się także Lamar Johnson jako Henry, Keivonn Woodard jako Sam, Nick Offerman z Parks and Recreation , Anna Torv, Merle Dandrige, Nico Parker, Gabriel Luna, Jeffrey Pierce, Murray Bartlett, Ashley Johnson i Troy Baker.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024