Silesion.PL

serwis informacyjny

Grupa POS-BET na dłużej ze Śląskiem Wrocław

Grupa POS-BET i Śląsk Wrocław kontynuują współpracę w nowym sezonie. Firma budowlana specjalizująca się w konstrukcjach betonowych podpisała nową umowę sponsorską z wrocławskim klubem. Na jej podstawie logotyp Grupy POS-BET nadal eksponowany będzie na tylnej części spodenek pierwszego zespołu WKS-u. Ponadto sponsor pojawi się także na strojach drużyny piłki nożnej kobiet występującej w Ekstralidze oraz drugoligowych rezerw.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy Grupa POS-BET wielokrotnie okazywała większe zaangażowanie niż przewidywały nasze początkowe ustalenia. Bardzo cieszy nas perspektywa kontynuowania współpracy ze sponsorem, na którego wsparcie, mimo trudności spowodowanych epidemią koronawirusa, zawsze mogliśmy liczyć. Fakt poszerzenia naszej umowy o świadczenia reklamowe związane z drużyną kobiet pokazuje ponadto, że kobiecy futbol dla kolejnej firmy z regionu stał się atrakcyjną formą komunikacji marketingowejpodkreśla prezes WKS-u Piotr Waśniewski.

Współpraca Śląska z Grupą POS-BET zapoczątkowana została w ubiegłym roku. Wówczas jej logotyp pojawił się na spodenkach meczowych zespołu prowadzonego przez trenera Vitezslava Lavičkę. Dolnośląska firma szczególne przywiązanie do WKS-u wyraziła w ramach akcji #WszyscyZaŚląskiem. Sponsor zakupił 100 voucherów, które następnie przekazał personelowi medycznemu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu.

Cieszę się, że jako Grupa POS-BET wykonaliśmy razem ze Śląskiem kolejny krok i mam nadzieję, że nasze wspólne działania będą nadal przynosić wymierne korzyści obu stronom. Sponsorowanie największego klubu w regionie jest dla nas powodem do dumy i czujemy satysfakcję, że wspieramy drużynę, z którą łączą nas równie duże ambicje zaznacza Robert Wojtasik, prezes Grupy POS-BET.

Grupa POS-BET to firma z branży budownictwa ogólnobudowlanego, specjalizująca się w wykonywaniu konstrukcji betonowych, w szczególności hal przemysłowych, zaawansowanych systemów posadzkowych, dróg oraz ścieżek rowerowych w technologii betonu wałowanego. Firma świadczy także usługi mające zastosowanie we wszystkich typach obiektów przemysłowych. Na swoim koncie ma szereg innowacyjnych projektów: Multimedialną Fontannę Pergola, wielopoziomowy parking podziemny na pl. Nowy Targ, zaplecze techniczne Portu Lotniczego we Wrocławiu oraz aktualnie realizowane prace infrastrukturalne dla obiektu Sky Tower. Więcej informacji na temat sponsora znaleźć można na stronie www.grupaposbet.pl.

Fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author