Silesion.PL

serwis informacyjny

Grasz Majora? Będzie nagroda w forBET!

Grasz Majora Bedzie nagroda w forBET

Grasz Majora Bedzie nagroda w forBET

CS:GO to jedna z najbardziej popularnych esportowych dyscyplin. Pierwszy raz od dwóch lat odbędzie się MAJOR, czyli największy turniej. Tym razem organizowany przez PGL, a w nim zobaczymy takie drużyny jak np.: Astralis, NiP, Vitality, G2, czy ENCE, które w swoim składzie ma dwóch Polaków – hadesa i dychę.

Specjalnie z tej okazji legalny bukmacher forBET przygotował ranking, w którym do wygrania są świetne akcesoria dla graczy od firmy ROCCAT oraz aż 12 000 PLN w bonusach!

Jeżeli chcesz wziąć udział w rankingu, to graj w forBET w dn. 26.10 – 07.11.2021 kupony AKO z min 3 zdarzeniami, na których min. 1 zdarzenie pochodzi z oferty ESPORT.

Zbieraj punkty i pnij się na sam szczyt rankingu!

Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

ForBET, jako firma bukmacherska działający w internecie na podstawie licencji: Zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat, oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjne kursy, dzięki czemu zdobywa coraz większe uznanie. Atutem tego bukmachera jest również bogata oferta zdarzeń oraz dyscyplin sportowych, których niejeden tradycyjny bukmacher może nam pozazdrościć.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author