Silesion.PL

serwis informacyjny

Graj specjale i zgarniaj bonusy w 19 dzień kalendarza forBET

Kalendarz Adwentowy – 19 grudnia

Jeśli jesteś kibicem Królewskich dzisiejszy dzień będzie dla Ciebie wyjątkowy. Jeśli nie jesteś… cóż mamy nadzieję, że przynajmniej znasz siłę piłkarzy Realu Madryt i wiesz czego się po nich spodziewać podczas dzisiejszego meczu. Dlaczego to tak ważne? Ponieważ tylko dziś forBET przyznaje bonusy za konkretne zdarzenia w potyczce Realu. K. Benzema strzeli min. dwie bramki – otrzymasz 30 PLN bonusu. Rzeźnik z Madrytu czyli S. Ramos otrzyma czerwoną kartkę – również otrzymasz 30 PLN bonusu, a jeśli Marcelo asystuje przy bramce – także otrzymasz 30 PLN bonusu. Prawda, że królewska promocja?

Regulamin promocji:

1. Kupon musi zostać zawarty w dniu 19.12, do godziny 17:30.

2. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 19.12, 23:59

3. Stawka na kuponie musi wynosić dokładnie 59 PLN. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 3 zdarzenia

4. Każde zdarzenia na kuponie musi mieć kurs co najmniej 1.3.

5. Bonusy zostaną przyznane w następujących sytuacjach: 1) K. Benzema strzeli min. dwie bramki= 30 PLN bonusu. 2) S. Ramos otrzyma czerwoną kartkę= 30 PLN bonusu, 3) Marcelo asystuje przy bramce= 30 PLN bonusu.

6. Zakłady systemowe nie liczą się do promocji.

7. Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0 w ciągu 30 dni. Jeżeli bonus trafi do kolejki, to należy go aktywować w ciągu 30 dni.

8. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

9. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w ciągu 48h od zakończenia spotkania.

10. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author