Silesion.PL

serwis informacyjny

Gotowe, płatne i darmowe typy. Czym są? Czy warto z nich korzystać?

Gotowe typy bukmacherskie oferowane przez najbardziej doświadczonych graczy lub specjalistów w danej dziedzinie są wykorzystywane przez wiele osób do obstawiania własnych wyników.

Spora liczba z nich opiera również swoją strategię na takich prognozach i korzysta z nich regularnie. Jest to jeden z najbezpieczniejszych sposobów, dzięki któremu możemy osiągnąć regularny zarobek, obstawiając wyniki zakładów bukmacherskich. Jednym z najczęściej padających pytań przy okazji darmowych i płatnych typów jest to, gdzie możemy znaleźć i pozyskać takie prognozy oraz analizy innych graczy. Poniżej prezentujemy miejsca, gdzie możemy liczyć na takie typy i wspomagać się nimi w grze.

Portale profesjonalne z płatnymi typami / Płatne

Pierwszym miejscem, gdzie możemy pozyskiwać typy na konkretne mecze lub kategorie są płatne portale zagraniczne. Są to zdecydowanie najlepsze i najbardziej wartościowe miejsca, w których spotkać można profesjonalnych graczy z dużym doświadczeniem. Portale takie, choć różnią się od siebie, mają podobną formę. Profesjonalni gracze zakładają tam swoje profile i typują konkretne wydarzenia. My jako użytkownicy mamy możliwość sprawdzenia ich statystyk czy typów, które już miały miejsce.

Na podstawie takiej wiedzy możemy zadecydować czy wykupimy abonament lub zapłacimy za dostęp do typów danego typera. Koszt miesięcznej subskrypcji i dotarcia do typów najlepszych graczy wynosić może od kilkudziesięciu złotych nawet do kilkuset złotych. Dużym plusem jest renoma takich portali i przejrzystość, dzięki czemu nie mamy obaw o to, iż na wątpliwej jakości stronie możemy jedynie stracić swoje pieniądze. Dzięki dostępowi do historii gracza możemy oszacować czy warto zainwestować w wykup dostępu i w takie płatne typy właśnie u niego.

Grupy na Facebooku i portalach społeczności / Darmowe i płatne

Bardzo ciekawym miejscem, gdzie możemy pozyskiwać typy bukmacherskie – zarówno te bezpłatne, jak i płatne są portale społecznościowe a w głównej mierze jest to Facebook. Na tym portalu istnieje wiele grup oraz profesjonalnych graczy prowadzących swoje profile. W takich grupach możemy odnaleźć wielu doświadczonych graczy, którzy chętnie za darmo lub za opłatą dzielą się swoimi przemyśleniami czy prognozami. Dużym plusem jest też możliwość dyskusji i sprawdzanie opinii o danej grupie. W takich miejscach znaleźć możemy zarówno typy na najpopularniejsze dyscypliny, ale i również na nieco mniej popularne spotkania. Przeważnie grupy o zakładach sportowych są dosyć ogólne, ale bez problemu odnajdziemy odpowiednie osoby, które regularnie dzielą się swoimi prognozami z innym graczami.

Porada: W takich miejscach funkcjonuje również wiele nieuczciwych osób. Warto zawsze sprawdzić renomę oraz reputację danej osoby lub grupy, zanim wpłacimy jakiekolwiek pieniądze. Nie możemy również umówić się na wpłacenie pieniędzy po rozegraniu meczu, jeśli się sprawdzi, gdyż wielu oszustów “podaje i typuje” różne wyniki, aby niezależnie od końcowego rezultatu odebrać wynagrodzenie za rzekome podpowiedzi.

Fora internetowe / Darmowe

Forma internetowe to kopalnia nie tylko wiedzy o zakładach sportowych, ale i również doskonałe miejsce do pozyskiwania darmowych typów bukmacherskich. W takich lokalizacjach udziela się bardzo duże grono osób związanych zarówno z zakładami bukmacherskimi, jak i samym sportem. Najbardziej rozpoznawalni użytkownicy forum bardzo często dzielą się swoimi typami i prognozami. W takich miejscach możemy też trafić na publiczne typery. Dla osób w nich biorących udział jest to świetna zabawa i rywalizacja o nagrody. Dla nas może być to okazja na podpatrywanie typów liderów i wykorzystywanie ich w realnej grze. Osoby na forach posiadają licznik postów oraz reputacje. Dzięki temu bardzo łatwo możemy sprawdzić, czy dana osoba oferująca typy jest wiarygodna, czy jedynie próbuje oszukiwać. Niektóre fora internetowe mogą być zamknięte lub dostęp do części z typami zablokowany. Jeśli forum jest wiarygodne i posiada dobre opinie, możemy zapłacić za dostęp do części płatnej i odblokować tym samym część z wiarygodnymi typami profesjonalistów.

Blogi i strony tematyczne / Darmowe

Szukając typów bukmacherskich, nie możemy również zapominać o stronach tematycznych i blogach. Takie miejsca są prowadzone przez profesjonalnych graczy lub osoby, które utrzymują się z bukmaherstwa i zarabiają spore pieniądze na nim. W sieci istnieje wiele profesjonalnych serwisów i portali tematycznych o obstawianiu na zakładach sportowych. Ich adresy możemy pozyskać w grupach na Facebooku, od znajomych lub po prostu wpisując hasło do wyszukiwarki Google. Strony takie oprócz najświeższych wiadomości przeważnie zawierają specjalne sekcje, w których możemy zapoznać się z analizami i typami. W zdecydowanej większości są one udostępniane za darmo i są publiczne. Właściciele tych serwisów starają się przyciągnąć użytkowników właśnie ciekawymi tekstami, newsami czy typami na zbliżające się wydarzenia. W takich miejscach znajdziemy typy na najpopularniejsze dyscypliny i spotkania, gdyż najwięcej osób korzysta z takich analiz.

Portale sportowe i serwisy bukmacherskie / Darmowe

Jednym z banalny, ale i rzeczywiście pomocnych miejsc w internecie gdzie możemy pozyskać darmowe typy na najbliższe wydarzenia sportowe, są same portale bukmacherskie lub portale sportowe niezwiązane z zakładami sportowymi. W takich miejscach nie otrzymamy typów w popularnej formie — jak ma to miejsce np. na Facebooku czy na forum, ale w formie analizy meczu. Profesjonalni dziennikarze i znawcy tematu prezentują w takich miejscach jedynie same analizy drużyn czy prognozy dotyczące meczu. Jednak precyzyjne informacje o stylu gry czy oczekiwaniach odnośnie przebiegu meczu mogą powiedzieć nam bardzo dużo. Jeśli wyciągniemy odpowiednie wnioski po przeczytaniu takiej analizy, samodzielnie możemy stwierdzić czy w meczu możemy liczyć na dużą ilość goli lub, czy mecz będzie toczył się o zwycięstwo lub czy remis “leży” obu drużynom. Samodzielna interpretacja analiz może być nieco problematyczna dla początkujących graczy, ale dla bardziej doświadczonych źródło to będzie bardzo pomocne.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024