Silesion.PL

serwis informacyjny

6 porad, dzięki którym zwiększysz swoje szanse na wygraną

Wiele osób obstawia wyniki sportowe zarówno w celu rozrywkowym lub w ramach swojej profesji i zarabiania pieniędzy. Warto jednak grając u bukmachera kierować się poradami i cennymi wskazówkami, dzięki którym gra będzie prostsza, a my będziemy mogli osiągnąć wyższe wygrane.

Porad takich jest wiele. Niektóre z nich zasługują jednak na szczególną uwagę, gdyż dzięki swojej prostocie i skuteczności mogą znacznie zmienić naszą grę i wyniki. Poniżej prezentujemy 6 najprzydatniejszych porad bukmacherskich, które z pewnością przydadzą się każdemu graczowi.

 

Korzystaj z bonusów i promocji!

Pierwszą z najprzydatniejszych porad jest ta odnośnie bonusów i promocji. Są one nieodłącznym elementem każdego bukmachera. Jeśli chcemy osiągać zyski — musimy z nich umiejętnie korzystać. Każdy bukmacher oferuje swoim graczom bonusy, nagrody czy promocje. Możemy zaliczyć do nich np. bonusy od depozytu, freebety, preferencyjne kursy na daną ligę czy okazjonalne promocje np. w okresie świątecznym lub z okazji Igrzysk Olimpijskich. Dzięki tym promocjom mamy możliwość zagrania po wyższym kursie lub postawienia zakładu bez ryzyka gdzie w razie przegranej pieniądze są nam zwracane. Posiadając konto u kilku bukmacherów i odpowiednio zarządzając bonusami, możemy zwiększyć swoje szanse na wygraną. Gdy bukmacher oferuje nam np. bonus od depozytu czy darmowy zakład powinniśmy zapoznać się z regulaminem oraz w odpowiedni sposób wykorzystać bonus. Profesjonalni gracze i osoby zarabiające regularnie na obstawianiu zakładów sportowych wykorzystują każdą możliwość preferencyjnego obstawiania wyniku.

Wyspecjalizuj się w danej dyscyplinie

Jedną z najcenniejszych porad, którą możemy otrzymać podczas gry u bukmachera – jest ta, aby wyspecjalizować się w danej dziedzinie sportowej. Gdy zamierzamy grać regularnie oraz zarabiać na tym zajęciu pieniądze, warto skupić się na jednej lidze, dyscyplinie czy rodzaju sportu. Im bardziej poznamy jego zasady, przebieg spotkań lub samych zawodników, z tym większą dokładnością będziemy mogli przewidywać zdarzenia, które zaistnieją. Skupienie się np. na lidze hiszpańskiej czy tenisie pozwoli stać się ekspertem i bardzo dokładnie oszacowywać prawdopodobieństwo wygranych, czy innych zdarzeń. Jeśli natrafimy na błąd lub pomyłkę bukmachera, gdy szacuje on zbyt wysoki kurs, będziemy mogli wykorzystać jego potknięcie. Znając daną dyscyplinę, będziemy również wiedzieli, z jakim prawdopodobieństwem może wydarzyć się dane zagranie czy sytuacja w meczu.

Szukaj najatrakcyjniejszych kursów

Obstawianie na zakładach bukmacherskich to również poszukiwanie najlepszych kursów wydarzeń sportowych. Każdy bukmaher ustala je na swoich zasadach. Chociaż porównują oni i korygują zbyt duże różnice względem siebie, pewne kursy mogą być niższe lub wyższe u różnych bukmacherów. W takiej sytuacji warto założyć kilka kont u najpopularniejszych bukmacherów oraz sprawdzać gdzie otrzymamy najwyższe kursy. Czasami możemy zwiększyć kurs całkowity o kilka procent, obstawiając wyniki danego spotkania u kilku bukmacherów. Niektóre marki mogą oferować bardziej atrakcyjne kursy na ligę angielską, a niektóre marki mogą zaoferować preferencyjne kursy na tenis. Dzięki temu możemy zaoszczędzić oraz zarobić nawet kilka procent więcej. Wyszukiwane kursów nie jest trudne. Wystarczy uruchomić kilka serwisów równocześnie i porównać który bukmacher oferuje najkorzystniejsze kursy w dyscyplinie, którą zamierzamy obstawić.

Graj jedynie u legalnych bukmacherów

Jedną z podstawowych porad, która obowiązuje już od jakiegoś czasu, dotyczy grania tylko i wyłącznie u legalnych bukmacherów. Od kilku lat na polskim rynku zakładów sportowych działać mogą tylko ci bukmacherzy, którzy uzyskali licencje i opłacają podatki w Polsce. W takiej sytuacji wielu renomowanych globalnych bukmacherów stało się nielegalnymi w kraju, gdyż nie płacili podatków w Polsce. Obecnie takie strony są zablokowane, choć sami możemy obejść tę blokadę, używając np. zmiennego IP. Bukmacherzy zagraniczni nie pobierają od nas 12% podatku od wygranej, co może wydawać się bardzo atrakcyjne. Jest to jednak złudna korzyść, gdyż grając u takich bukmacherów, będąc fizycznie na terenie polski — jest to przestępstwem skarbowym. Sankcje, które grożą za taką grę, są bardzo poważne. Możemy zostać np. oskarżeni o taki czyn i będziemy musieli zwrócić cały zaległy podatek, a pieniądze, które zdeponowaliśmy — przepadną. Będziemy musieli również ponieść kary natury skarbowo — prawnej, które również nie należą do najłagodniejszych. Listę legalnych bukmacherów możemy znaleźć np. na stronie ministerstwa finansów lub na popularnych portalach o tematyce bukmacherskiej.

Nie daj ponosić się emocjom

Kolejną przydatną poradą jest ta o graniu bez emocji. Obstawianie wyników sportowych w towarzystwie emocji czy zaaferowanie przebiegiem spotkania są wskazane i dobre jedynie, wtedy gdy obstawiamy wyniki w gronie znajomych przy wspólnym spotkaniu, aby urozmaicić sobie oglądanie meczów. Jeśli jednak chcemy grać profesjonalnie i zarabiać na zakładach bukmacherskich nie powinniśmy ulegać emocjom. Z góry założoną taktykę należy realizować bez względu na przebieg spotkania i nie modyfikować jej. Tylko wtedy osiągniemy korzystać z danej strategii. Gdy będziemy zmieniać ją pod wpływem chwili, możemy stracić wszystkie pieniądze i bezpowrotnie zamknąć sobie drogę do gry. Granie bez emocji — jedynie według założonego scenariusza pozwala również regularnie wygrywać oraz utrzymywać ogólny dodatni bilans.

Korzystaj z informacji w internecie

Ostatnią — korzystną poradą jest korzystanie z informacji umieszczanych w internecie. Sieć jest miejscem, gdzie możemy uzyskać bardzo wiele danych. Z pewnością należeć będą do nich poradniki i tutoriale umieszczone na forach internetowych czy serwisach tematycznych. W internecie mamy również dostęp do wielu strategii, które mogą być nam pomocne podczas obstawiania wyników. W sieci znajdziemy też przede wszystkim serwisy z typami i informacjami na temat danego spotkania. Dzięki temu będziemy mogli trafniej obstawiać wyniki i uzyskiwać lepsze rezultaty w trakcie gry. Newsy i przecieki dotyczące wydarzeń sportowych będą idealnym sposobem na zwiększenie swojej szansy na obstawienie prawidłowego wyniku meczu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024