Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowości na polskim rynku bukmacherskim

Pojawienie się na rynku polskim każdego z nowych bukmacherów jest zawsze owiane sensacją w kręgu graczy. Dlaczego?

Najbardziej interesują ich oczywiście oferowane bonusy a także możliwości realnej wygranej i czy bukmacher blokuje możliwości wygranej. W końcu każdy szuka dla siebie najlepszej oferty.

Nowi bukmacherzy w Polsce

Dawniej gracze mieli do czynienia z ofertą kilku legalnych bukmacherów na krzyż, obecnie jednak powstaje ich coraz więcej i każdy z nowych bukmacherów chce przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy. Tajemnicą nie jest również, że na popularności zyskują zakłady w internecie, w związku z czym coraz więcej otwiera się bukmacherów internetowych, którzy swoje siedziby lokalne otwierają jedynie przy okazji. Przedstawiamy listę nowych bukmacherów w Polsce. Część z nich rozpoczęło już jakiś czas działalność na rynku, na niektórych przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Pierwszymi z nowych bukmacherów od dłuższego czasu, którzy wkroczyli na rynek byli forbet a także LVbet. Nowocześni bukmacherzy czerpiący pomysły z zagranicy szybko stali się konkurencją dla starych wyjadaczy, przez co gracze z niecierpliwością czekają na kolejnych nowych operatorów, z ciekawością, co przyniesie ich wejście na rynek.

Co dla swoich graczy ma do zaoferowania Totalbet?
Totalbet to zakład bukmacherski, który dość niedawno pojawił się na Polskim rynku, bo w marcu bieżącego roku. Otrzymał on polską licencję na prowadzenie zakładów naziemnych, dzięki czemu w Totalbet można obstawiać online. Warto przyjrzeć co właściwie ma on do zaoferowania dla swoich graczy. Nowi gracze przy rejestracji mogą otrzymać freebet o wysokości 25 zł i to bez konieczności podawania specjalnego kodu promocyjnego, wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu rejestracyjnym.

Dodatkowo możemy zyskać do 500 złotych za wpłacenie pierwszego depozytu. Istnieją także bonusy dla stałych graczy, które można znaleźć z zakładce bonusy na stronie bukmachera. Jednym z nich jest na przykład Total Bonus, w którym nagradza się zakłady akumulowane 30% powiększeniem wygranej.

Rynek polski jest wciąż otwarty na nowych bukmacherów. Gracze z niecierpliwością wyczekują ofert związanych z wkroczeniem na niego nowych zakładów bukmacherskich, a jeszcze bardziej ich promocji związanych z rozpoczęciem działalności.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024