Silesion.PL

serwis informacyjny

GO+ bet sponsorem tytularnym GO+bet Rally Team

GO bet sponsorem tytularnym GObet Rally Team 2022

GO bet sponsorem tytularnym GObet Rally Team 2022

Legalne zakłady bukmacherskie GO+bet zostały sponsorem tytularnym drużyny rajdowej. Zespół występujący w Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski zmienia od dziś nazwę z GO+cars na GO+bet Rally Team.

W ramach współpracy GO+bet może posługiwać się tytułem sponsora tytularnego drużyny rajdowej w swojej komunikacji marketingowej. Logo GO+bet Rally Team będzie obecne na samochodzie rajdowym, nośnikach reklamowych podczas rajdów, na strojach zawodników teamu oraz w ich mediach społecznościowych.

Cieszymy się, że zyskujemy takiego partnera jakim są zakłady bukmacherskie GO+bet. Liczymy na to, że nasza współpraca przyniesie obopólne korzyści. Przyświeca nam podobny cel- mierzymy wysoko. Podczas rajdów zawsze chcemy być najlepsi. Takie ambicje ma także GO+bet mimo, że dopiero rozpoczyna swój wyścig w zakładach bukmacherskich. Jesteśmy przekonani, że z tak solidnym partnerem będziemy budowali prestiż przez najbliższy sezon.- mówi kierowca rajdowy GO+bet Rally Team, Grzegorz Olchawski.

Z wielką przyjemnością nawiązujemy współpracę z drużyną występującą w Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Dołożymy wszelkich starań, żeby wypromować tę dyscyplinę sportu. Nasze hasło to Zmieniamy Zasady Gry, chcieliśmy się zatem wyłamać ze schematu sponsorowania przez bukmacherów głównie drużyn piłkarskich. Sporty samochodowe mają w Polsce również bardzo duże i zaangażowane zaplecze kibiców. – komentuje Grzegorz Kiczko, prezes GO+bet.

GO+bet planuje szereg akcji marketingowych dla kibiców drużyny z Krakowa, między innymi konkursy z nagrodami rzeczowymi oraz z freebetami. Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych GO+bet oraz GO+bet Rally Team.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024