Silesion.PL

serwis informacyjny

Manchester United – Liverpool. Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola w meczu Manchester United – Liverpool

Manchester United Liverpool. Bonus 200 PLN w Superbet za wygrany zaklad na gola w meczu Manchester United Liverpool

Manchester United Liverpool. Bonus 200 PLN w Superbet za wygrany zaklad na gola w meczu Manchester United Liverpool

Zarejestruj się  Superbet z kodem LEGBUK, wpłać depozyt o minimalnej wartości 50 zł i postawi typ z oferty przedmeczowej na gola w meczu Manchester United – Liverpool (typ zakładu: 1. drużyna strzeli gola – tak, typ zakładu: 2. drużyna strzeli gola – tak, typ zakładu: liczba goli w meczu – powyżej 0,5). Bonus to 200 PLN za poprawny typ na gola w meczu Manchester United – Liverpool z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 PLN. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkowy bonus w wysokości 200 PLN.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 1300 PLN!

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola w meczu Manchester United – Liverpool”.

1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.

2. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na gola w meczu Manchester United – Liverpool (typ zakładu: 1. drużyna strzeli gola – tak, typ zakładu: 2. drużyna strzeli gola – tak, typ zakładu: liczba goli w meczu – powyżej 0,5). Bonus to 200 PLN za poprawny typ na gola w meczu Manchester United – Liverpool z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 PLN.

3. Bonus to 200 PLN za poprawny typ na gola w meczu Manchester United – Liverpool z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 PLN.

Przykład: Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta ze stawką 2 PLN na gola w meczu Manchester United – Liverpool (np. 1. drużyna strzeli gola – tak, kurs 1.42) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, Gracz otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 200 PLN.

○ Stawka klienta = 2 PLN – 0.24 PLN (12% podatku) = 1.76 PLN

○ Kurs na gola Manchesteru United = 1.42

○ Bonus = 200 PLN

○ Kwota wygranej za kupon = 1.76 PLN * 1.42 = 2.50 PLN

○ Łączna wygrana = 202.50 PLN

4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.

5. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.

6. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.

7. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).

8. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.

9. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola w meczu Manchester United – Liverpool”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola w meczu Manchester United – Liverpool” nie zostaną aktywowane.

10. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.

11. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola w meczu Manchester United – Liverpool” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.

12. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author