Silesion.PL

serwis informacyjny

Kolejna wtopa United? Zgarnij 50 zł freebetu za każdego gola Liverpoolu

Jeżeli typerzy mieliby wskazywać, który z wielkich klubów przyprawił im najwięcej stresu w pierwszych kolejkach ligowych, to zdecydowanie padłoby na Manchester United. W poniedziałek “Czerwone Diabły” rozegrają kolejne spotkanie ligowe, jednak nie będzie to najłatwiejsza okazja do rehabilitacji – w końcu grają przeciw wicemistrzowi kraju, który nawet pomimo swoich problemów ma bardzo wiele do zaoferowania!

Czy ekipa Juergena Kloppa pójdzie śladami Brentford i pewnie pokona rywali? Za każdego gola “The Reds” w tym spotkaniu nowi gracze zakładów bukmacherskich BETFAN zgarną 50 zł we freebecie!

Zasady promocji:

  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać i zagraj za dokładnie 25 zł swój pierwszy kupon (SOLO lub AKO, musi znaleźć się na nim dowolne zdarzenie na mecz Liverpool – Manchester Utd)
  3. We wtorek otrzymasz freebet, o którego wartości zadecyduje liczba bramek strzelonych przez Liverpool! Pogrom 5:0? To aż 250 zł w formie darmowego zakładu!
  4. Freebet jest do wykorzystania na całą ofertę sportową!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).