Silesion.PL

serwis informacyjny

Kolejna wtopa United? Zgarnij 50 zł freebetu za każdego gola Liverpoolu

Kolejna wtopa United Zgarnij 50 zl freebetu za kazdego gola Liverpoolu

Kolejna wtopa United Zgarnij 50 zl freebetu za kazdego gola Liverpoolu

Jeżeli typerzy mieliby wskazywać, który z wielkich klubów przyprawił im najwięcej stresu w pierwszych kolejkach ligowych, to zdecydowanie padłoby na Manchester United. W poniedziałek “Czerwone Diabły” rozegrają kolejne spotkanie ligowe, jednak nie będzie to najłatwiejsza okazja do rehabilitacji – w końcu grają przeciw wicemistrzowi kraju, który nawet pomimo swoich problemów ma bardzo wiele do zaoferowania!

Czy ekipa Juergena Kloppa pójdzie śladami Brentford i pewnie pokona rywali? Za każdego gola “The Reds” w tym spotkaniu nowi gracze zakładów bukmacherskich BETFAN zgarną 50 zł we freebecie!

Zasady promocji:

  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać i zagraj za dokładnie 25 zł swój pierwszy kupon (SOLO lub AKO, musi znaleźć się na nim dowolne zdarzenie na mecz Liverpool – Manchester Utd)
  3. We wtorek otrzymasz freebet, o którego wartości zadecyduje liczba bramek strzelonych przez Liverpool! Pogrom 5:0? To aż 250 zł w formie darmowego zakładu!
  4. Freebet jest do wykorzystania na całą ofertę sportową!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author