Silesion.PL

serwis informacyjny

Freebet po 20 PLN za gole i 10 PLN za asysty Mbappe lub Messiego w meczu Argentyna – Francja w Go+Bet

Freebet po 20 PLN za gole i 10 PLN za asysty Mbappe lub Messiego w meczu Argentyna – Francja w Go Bet

Freebet po 20 PLN za gole i 10 PLN za asysty Mbappe lub Messiego w meczu Argentyna – Francja w Go Bet

Dwóch najlepszych piłkarzy na Mundialu stanie w końcu twarzą w twarz podczas finału! Mowa oczywiście o Leo Messim i Kylianie Mbappe. Który zawodnik wypadnie lepiej? Ty decydujesz, a legalny bukmacher GoPlusBet przyznaje freebety! Maksymalnie do zgarnięcia jest 100 PLN darmowego zakładu. Jak to zrobić?

Skorzystaj z promocji GOplusBET i trzymaj kciuki za Kyliana Mbappe lub Leo Messiego. To od ich występu będzie zależeć, ile freebetu otrzymasz! Maksymalnie jest to 100 PLN za zagranie za zaledwie 39 PLN. Jak to zrobić?

  • Zarejestruj konto w GOplusBET z specjalnym kodem rejestracyjnym BONUSPLUS ;
  • Zagraj za dokładnie 39 PLN z salda depozytowego kupon SOLO albo na zwycięstwo Argentyny, albo na zwycięstwo Francji z oferty przedmeczowej Argentyna – Francja.
  • Na kogo padł wybór? Temu kibicujesz! Za każdego gola Mbappe lub Messiego bukmacher płaci 20 PLN, z kolei za każdy strzał Mbappe lub Messiego płacimy 10 PLN. 
  • Na bazie wybranego typu definiujemy zawodnika, który będzie podstawą rozliczenia promocji. Jeśli postawiono zakład na zwycięstwo Argentyny – liczymy dla Ciebie dorobek Messiego, jeśli zakład jest na zwycięstwo Francji – liczymy dorobek Mbappe. Ty decydujesz.
  • Maksymalna kwota freebetu to 100 PLN.

Kwota freebetu wyliczana jest na podstawie raportu pomeczowego z oficjalnej strony FIFA.

Regulamin promocji na stronie GoPlusBet

Jak wykorzystać freebet?

Freebet w odróżnieniu od salda bonusowego nie jest widoczny w bilansie konta. Możesz za to zajrzeć na na swoje konto, a następnie przejść do zakładki “DOSTĘPNE BONUSY”. 

Tutaj dowiesz się, jakie freebety znajdują się na Twoim koncie. Poznasz zasady wykorzystania danego bonusu, a także jego wysokość. 

Co dalej? Po utworzeniu kuponu sprawdź pole pod informacją o całkowitej stawce i możliwej wygranej. Jeśli posiadasz na swoim koncie freebet, dowiesz się o tym za pomocą komunikatu “FREE BET DOSTĘPNY”. Następnie przesuń suwak, który na poniższej grafice oznaczony jest czerwoną strzałką. Następnie pojawią się wszystkie freebety, które posiadasz na swoim koncie.

Należy wybrać ten, który chcesz wykorzystać dla danego kuponu. Pamiętaj o tym, by spełniał warunki opisane w zakładce “DOSTĘPNE BONUSY”. 

GOPLUSBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

GoPlusBet jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024