Silesion.PL

serwis informacyjny

Pewniaczki Szpakowskiego na finał mundialu?

komentator sportowy stadion

komentator sportowy stadion

Dariusz Szpakowski finał mundialu Argentyna – Francja będzie komentował razem z byłym piłkarzem Sebastianem Milą. Mecz będzie transmitowane w TVP1, TVP Sport oraz w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Legalny bukmacher GoPlusBet oferuje parę pewniaków na dzisiejszy finał Mundialu. Zakłądy znajdziecie w zakładce MŚ Katar 2022 – zakłady specjalne:

Dariusz Szpakowski użyje zwrotu:KURS
Ależ okazja!” (w 1. połowie)1.30
Centra w pole karne.” (w 1. połowie)1.14
Sędzia pokazuje grać dalej.” (w 1. połowie)1.40
Poczekał żeby nie spalić.” (w 1. połowie)1.50
Sebastian, nie wiem czy się ze mną zgodzisz…” (w 1. połowie)1.50
Dariusz Szpakowski wspomni, że Tomasz
Listkiewicz jest synem Michała Listkiewicza
.
1.14
Dariusz Szpakowski wspomni z imienia i
nazwiska Jana Ciszewskiego.
(w 1. połowie)
1.40
Przy piłce Maradona!” (w 1. połowie)1.70

Skorzystaj z promocji GOplusBET i trzymaj kciuki za Kyliana Mbappe lub Leo Messiego. To od ich występu będzie zależeć, ile freebetu otrzymasz! Maksymalnie jest to 100 PLN za zagranie za zaledwie 39 PLN. Jak to zrobić?

  • Zarejestruj konto w GOplusBET z specjalnym kodem rejestracyjnym BONUSPLUS ;
  • Zagraj za dokładnie 39 PLN z salda depozytowego kupon SOLO albo na zwycięstwo Argentyny, albo na zwycięstwo Francji z oferty przedmeczowej Argentyna – Francja.
  • Na kogo padł wybór? Temu kibicujesz! Za każdego gola Mbappe lub Messiego bukmacher płaci 20 PLN, z kolei za każdy strzał Mbappe lub Messiego płacimy 10 PLN. 
  • Na bazie wybranego typu definiujemy zawodnika, który będzie podstawą rozliczenia promocji. Jeśli postawiono zakład na zwycięstwo Argentyny – liczymy dla Ciebie dorobek Messiego, jeśli zakład jest na zwycięstwo Francji – liczymy dorobek Mbappe. Ty decydujesz.
  • Maksymalna kwota freebetu to 100 PLN.

Kwota freebetu wyliczana jest na podstawie raportu pomeczowego z oficjalnej strony FIFA.

Regulamin promocji na stronie GoPlusBet

Jak wykorzystać freebet?

Freebet w odróżnieniu od salda bonusowego nie jest widoczny w bilansie konta. Możesz za to zajrzeć na na swoje konto, a następnie przejść do zakładki “DOSTĘPNE BONUSY”. 

Tutaj dowiesz się, jakie freebety znajdują się na Twoim koncie. Poznasz zasady wykorzystania danego bonusu, a także jego wysokość. 

Co dalej? Po utworzeniu kuponu sprawdź pole pod informacją o całkowitej stawce i możliwej wygranej. Jeśli posiadasz na swoim koncie freebet, dowiesz się o tym za pomocą komunikatu “FREE BET DOSTĘPNY”. Następnie przesuń suwak, który na poniższej grafice oznaczony jest czerwoną strzałką. Następnie pojawią się wszystkie freebety, które posiadasz na swoim koncie.

Należy wybrać ten, który chcesz wykorzystać dla danego kuponu. Pamiętaj o tym, by spełniał warunki opisane w zakładce “DOSTĘPNE BONUSY”. 

GOPLUSBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

GoPlusBet jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).